Credissimo – godalgots aizdevumu izsniedzējs no Bulgārijas, pievienojas Mintos

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir vēl vairāk investīciju iespēju, jo esam uzsākuši sadarbību ar Bulgārijas tiešsaistes kreditēšanas tirgus līderi Credissimo. Uzņēmums Tev piedāvā iespēju investēt patēriņa kredītos ar lielisku neto gada peļņu līdz 12%.

Credissimo ir 2007. gada nodibināta Eiropas finanšu tehnoloģiju grupa, kas izmanto inovatīvu, patentētu tehnoloģiju, lai nodrošinātu tūlītēju tiešsaistes patēriņa kredītu izsniegšanu, e-komercijas finansēšanu un rēķinu apmaksas pakalpojumus. Uzņēmums ir viens no straujāk augošajiem nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējiem Centrāleiropā un Austrumeiropā, un tas bija pirmais aizdevuma izsniedzējs Bulgārijā, kas piedāvāja pilnīgu kredīta apstiprināšanu un izsniegšanu tiešsaistē dažu minūšu laikā.

Credissimo jau kopš tā izveides ir pievērsis lielu uzmanību inovatīviem risinājumiem. Tas bija pirmais uzņēmums pasaulē, kas izmantoja pilnībā automatizētu čatu kreditēšanai Facebook Messenger platformā. Credissimo bija arī pirmais kreditēšanas uzņēmums, kas 2017. gada maijā aizdevumu atmaksai no klientiem sāka pieņemt Bitcoin. Līdz šim Credissimo ir apstrādājis vairāk nekā vienu miljonu kredīta pieteikumu, un tā pašreizējais neto aizdevumu portfelis ir 15 miljoni eiro.

“Mēs esam ļoti priecīgi par pievienošanos Mintos aizdevumu tirgum. Bulgārijas tiešsaistes finanšu tirgus piedzīvo strauju attīstību, bet mūsu biznesam šajā valstī un ārpus tās ir vēl daudz vietas turpmākai izaugsmei. Šobrīd mēs realizējam savus ilgtermiņa paplašināšanās plānus, sākot piedāvāt savus produktus jaunos Eiropas un Latīņamerikas tirgos. Pateicoties mūsu efektīvajam biznesa modelim un progresīvajiem tehnoloģiju risinājumiem, mēs esam pārliecināti par turpmākiem starptautiskiem panākumiem. Mūsu biznesa zināšanas jeb “know-how”, kuru pamatā ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, nodrošina mūsu konkurences priekšrocības. Turklāt mēs turpināsim radīt inovācijas, paplašinot savu klātbūtni kriptovalūtas pasaulē ar savu jauno projektu Nexo – pasaulē pirmo tūlītējo kripto kredītlīniju,” komentē Credissimo vadītājs un līdzdibinātājs Sokols Jankovs.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Credissimo Bulgārijā izsniegtie kredīti ir robežās no EUR 100 līdz EUR 1000. To atmaksas termiņš ir no 30 dienām līdz 24 mēnešiem. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz pat 12% gadā.

Lai saskaņotu savas un investoru intereses, uzņēmums savā bilancē paturēs 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Visi Credissimo aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām.

Credissimo darbojas piecās Eiropas valstīs: Bulgārijā, Maķedonijā, Polijā, Rumānijā un Spānijā, turklāt divās no tām ir tiešsaistes patērētāju kreditēšanas industrijas tirgus līderis. Kopš darbības uzsākšanas grupa ir izsniegusi aizdevumus vairāk nekā 100 miljonu eiro apmērā. Credissimo ievēro augstākās normatīvās prasības, un to stingri uzrauga vairāki Eiropas Banku un finanšu pakalpojumu regulatori, tostarp Bulgārijas Nacionālā banka.

Credissimo klientu sociāli demogrāfiskais profils ir 55% vīriešu un 45% sieviešu. Tā klienti ir vecumā no 21 līdz 45 gadiem, un lielākā aizņēmēju daļa (35%) ir 27 līdz 38 gadus veci. Uzņēmuma klienti dzīvo lielpilsētās, savā ikdienā izmanto internetu (kam galvenokārt piekļūst no mobilajām ierīcēm), ir labi izglītoti, turklāt vairumam ir augstākā izglītība.

Žurnāla Forbes rīkotajā ikgadējā biznesa balvu pasniegšanas ceremonijā 2018. gadā Credissimo saņēma balvu nominācijās “Finanšu sektora inovācijas” un “Pakalpojumu kvalitāte”. Šo atzinīgo novērtējumu Credissimo ir izdevies sasniegt, pateicoties tā vēlmei būt līderim inovācijās, vienlaikus saglabājot augstākā līmeņa klientu apmierinātību.

Izmanto šīs jaunās iespējas un investē Credissimo izsniegtajos aizdevumos, kā arī iekļauj šo aizdevumu izsniedzēju savā Auto Invest  portfelī!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner