Creditstar grupa noslēdz 18,33 miljonu eiro obligāciju emisiju

Creditstar grupa ar prieku paziņo, ka tā veiksmīgi emitēja un pārdeva obligācijas par kopējo summu 18,33 miljoni eiro ar termiņu 12 un 18 mēneši. Ieņēmumi tika izmantoti, lai dzēstu termiņa beigām tuvojošās obligācijas un finansētu kredītportfeļa pieaugumu vairākos tirgos. Obligāciju emisijas konsultēja neatkarīgs investīciju banku uzņēmums Redgate Capital.

Astar Sosaar, Creditstar grupas vadītājs, komentēja: “Creditstar darbība 2019. gadā bija sekmīga, un arī šī gada pirmajā ceturksnī tika uzrādīti spēcīgi rezultāti. Lai arī nesenie globālie notikumi ir ietekmējuši daudzas nozares, tostarp mūs, pateicoties veiksmīgi pabeigtai obligāciju emisijai un labajai sadarbībai ar Mintos, mēs esam spējīgi turpināt uzņēmuma izaugsmi. Mēs turpinām koncentrēties uz diversificētas finansēšanas struktūras uzturēšanu un ļoti novērtējam Mintos investorus, kuri izvēlas investēt Creditstar izsniegtos aizdevumos. Ieņēmumi no obligāciju emisijas ļaus mums palielināt savu aizdevumu portfeli vairākos tirgos, un tie netiks izmantoti, lai atpirktu neatmaksātās investīcijas no Mintos investoriem.”

Redgate Capital partneris Aare Tammemäe piebilda: “Covid-19 krīzes apstākļos un ņemot vērā, ka investori šobrīd ir piesardzīgāki, Creditstar grupas obligāciju emisija saņēma ļoti pozitīvu reakciju. Runājot par emitentu, ir jāuzsver tā spēcīgā finanšu pieredze un pārredzamā komunikācija ar tā investoru bāzi, kā rezultātā pēdējos piecos gados emisijas apjomi ir ievērojami palielinājušies.”

Mintos investoriem veiksmīgā obligāciju emisija norāda, ka Creditstar ir stabils uzņēmums, kas pašreizējās krīzes apstākļos spēj piesaistīt obligāciju finansējumu. Investori var būt droši, ka ieņēmumi no šīm obligācijām netiks izmantoti, lai no Mintos atpirktu aktīvās investīcijas.

Par Creditstar

Patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs Creditstar tika izveidots 2006. gadā Tallinā, Igaunijā. Šobrīd tas darbojas Igaunijā un septiņās citās valstīs visā Eiropā, tostarp Somijā, Zviedrijā, Polijā, Lielbritānijā, Čehijā, Spānijā un Dānijā. Grupai ir biroji Tallinā, Varšavā, Londonā un Viļņā. Uzņēmums piedāvā nenodrošinātus tiešsaistes un mobilos patēriņa kredītus diapazonā no 50 EUR līdz 5000 EUR ar termiņu no 5 dienām līdz 36 mēnešiem (kredītlīnijas gadījumā – ilgāk).

Creditstar grupas ieņēmumi 2019. gadā bija 31,9 miljoni eiro, bet peļņa sastādīja 5,9 miljonus eiro. Kopējie aktīvi 2020. gada 31. martā bija 132 miljoni eiro. Creditstar visos tā darbības tirgos regulē un licencē atbilstošās uzraudzības iestādes.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner