Creditter, jeden z předních online poskytovatelů úvěrů, se připojuje k Mintosu

Creditter (dříve SmartCredit), online poskytovatel úvěrů z Ruska, se přidává k rodině Mintos. Nyní můžete investovat do jeho krátkodobých úvěrů a získat tak čistý roční výnos až 11 % v EUR a 17 % v RUB.

Služba SmartCredit byla vytvořena v roce 2014 s cílem zvýšit dostupnost, pohodlnost, rychlost a bezpečnost procesu získávání mikroúvěrů online pro různé kategorie zákazníků. V roce 2019 došlo ve společnosti SmartCredit k restrukturalizaci a rebrandingu, jejichž účelem bylo uplatnit zkušenosti a poznatky získané v průběhu let. V důsledku toho byla vytvořena nová značka Creditter a s ohledem na nejlepší trendy převládající v oboru byly vylepšeny i design a použitelnost internetových stránek společnosti.

Následkem těchto změn se proces udělování úvěrů stal pro příjemce úvěrů rychlejším a pohodlnějším. Design nové značky také láká stále více zákazníků.

Creditter sídlí v Moskvě a celkem zaměstnává okolo 200 vysoce kvalifikovaných odborníků. Od založení společnosti dosáhla celková hodnota poskytnutých mikroúvěrů 50 milionů EUR a stávající čisté úvěrové portfolio činí 2,6 milionu EUR. Společnosti se podařilo nashromáždit klientskou základnu čítající více než 1 milion zákazníků.

Průměrným zákazníkem je muž ve věku 30 let s vysokoškolským vzděláním a měsíčním platem 500 EUR. Creditter funguje pod přísným dohledem Centrální banky Ruské federace (CBR) a je držitelem statusu Mikrofinanční organizace (MFO), jež ho opravňuje přijímat vklady od soukromých investorů.

Creditter snižuje rizika prostřednictvím inovací

Obchodní model společnosti je založen na patentovaném modelu pro posuzování bonity zákazníků. To umožňuje pracovat s nižšími riziky, udržovat vysoké úrovně ziskovosti a zároveň obsluhovat velké množství klientů. Společnost se ve své činnosti řídí zásadami zodpovědnosti a transparentnosti, a to jak vůči zákazníkům, tak i vůči partnerům společnosti.

Creditter na Mintosu

Krátkodobé úvěry společnosti Creditter poskytované v Rusku se pohybují v rozmezí 30–400 EUR se lhůtami v rozsahu od 7 do 30 dní. Průměrná velikost úvěru je 150 EUR.

Creditter vychází vstříc zájmům investorů a na své rozvaze si ponechává 10 % z každého úvěru umístěného na Mintosu. Všechny úvěry od společnosti Creditter jsou zajištěny garancí zpětného odkupu, čímž se společnost zavazuje odkoupit nesplácené úvěry.

S ohledem na legislativní požadavky a zájmy investorů budou moci investoři získat přístup k úvěrům Creditter investováním do úvěrů poskytnutých společností Mintos Finance Estonia společnosti Mintos Finance LV.

Splácení jednotlivých úvěrů poskytnutých společností Mintos Finance Estonia společnosti Mintos Finance LV bude vázáno na splácení příslušných úvěrů poskytnutých společností Mintos Finance LV společnosti Creditter. To bude pro změnu vázáno na splácení příslušných úvěrů poskytnutých společností Creditter koncovému zákazníkovi. Úvěry Mintos Finance Estonia budou přímo zajištěny zástavním právem k pohledávkám společnosti Creditter vůči dlužníkům. Podrobný popis nové struktury je dostupný ve smlouvě o úvěru Mintos Finance a v dohodě o postoupení.

Na Mintosu Creditter získává Mintos Rating „C+“.

Nepromeškejte skvělou šanci investovat do krátkodobých úvěrů z Ruska poskytovaných společností Creditter. Úvěry od Creditter nezapomeňte zařadit do svého portfolia.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner