Daļa no procesā esošajiem maksājumiem ir atgūstamie līdzekļi

Lai vairāk izskaidrotu procesā esošo maksājumu struktūru, mēs īsumā izskaidrosim, no kā sastāv procesā esoši maksājumi un kā mēs uzlabosim to pārskatu tuvākajā nākotnē. 

Mintos aizdevumu tirgū ir divu veidu procesā esošie maksājumi:

  • Viens veids atspoguļo naudu, kuras ieskaitīšana investora kontā ir procesā. Tas ir normāls process un attiecas uz lielāko daļu kreditēšanas uzņēmumu Mintos aizdevumu tirgū. Plašāka informācija par šādiem procesā esošiem maksājumiem ir pieejama šeit.
  • Otrs veids ir atgūstamie līdzekļi. Atgūstamie līdzekļi sastāv no aizdevumiem, par kuriem aizdevēji ir iekasējuši aizņēmēju maksājumus, bet nav tos pārskaitījuši Mintos investoriem, kā arī no aizdevumiem, par kuriem aizdevēji nav izpildījuši atpirkšanas garantiju. Tas attiecas uz saistības nepildošiem un dažiem no apturētajiem aizdevējiem. Kad līdzekļi ir atgūstami, Mintos nav saņēmis un neietur nekādu naudu, kas ir ceļā no aizdevējiem, kuriem atgūstamie līdzekļi ir kā procesā esoši maksājumi.

 

Otrā veida piemērs būs situācija tuvākajās dienās, kad daļa investoru saskarsies ar procesā esošo maksājumu pieaugumu, jo Rapido Finance un Eurocent aizdevumiem tiks mainīts statuss. Šo divu aizdevēju aizdevumiem iepriekš bija kavētu aizdevumu statuss (kavēti vairāk nekā 60 dienas), bet tagad tie tiks pārvietoti uz procesā esošiem maksājumiem kā atgūstamie līdzekļi.

Lai ieviestu lielāku skaidrību, turpmāk investori konta pārskatā redzēs abus skaitļus: atgūstamos līdzekļus un procesā esošos maksājumus. Atgūstamajiem llīdzekļiem būs arī atsevišķs informācijas panelis, kas būs līdzīgs gaidāmajam procesā esošo maksājumu informācijas panelim.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner