Dalies ar savu Mintos uzaicinājuma saiti tieši no Mintos mobilās lietotnes

27.07.2020

mintosblog

Mintos mobilās lietotnes versija V1.2.0. iOS ierīcēm un V1.2.0. Android ierīcēm tagad ir pieejama App Store un Play Store. Svarīgākais jaunāko versiju papildinājumus ir iespēja uzaicināt draugu pievienoties Mintos tieši no lietotnes sadaļas “Pārskats”.

Tagad investori var dalīties ar savu uzaicinājuma saiti ar draugiem, izmantojot jebkuru savā mobilajā ierīcē esošo saziņas lietotni. Uzaicinājumam ir pieejama jau sagatavota ziņa, kā arī uzaicinājuma saite, kurā ir iekļauts sūtītāja vārds.

Gan iOS, gan Android ierīču jaunākajās versijās ir vēl arī citi papildinājumi.

Mintos mobilās lietotnes iOS V1.2.0. un Android V1.2.0. versijās mēs ieviesām izmaiņas sadaļā “Mana atdeve”. Pateicoties jaunieviestajam peļņas sadalījumam, investori tagad mobilajā lietotnē var redzēt savas Mintos gūtās peļņas avotus un to sadalījumu.

Atskats uz Mintos mobilās lietotnes V1.1.1. versiju

Iepriekš Mintos mobilās lietotnes jaunākajā versijā V1.1.1. mēs ieviesām tumšo režīmu Android ierīcēm, kā arī izmaiņas investīciju pārraudzības pieredzē gan Android, gan iOS lietotājiem.

Salīdzinot ar iepriekšējām versijām, investori tagad lietotnē var redzēt investīciju neto gada atdeves apmēru ar un bez aprēķinā iekļautas peļnas no bonusiem. V1.1.1. ietver arī naudas izmaksas apstiprināšanas ekrānu.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums