Daļu no pagarinātajiem Akulaku aizdevumiem pārcels uz procesā esošiem maksājumiem

Sakarā ar pandēmiju un sekojošo aizņēmēju moratoriju IndonēzijāAkulaku kopā ar citām finanšu iestādēm bija pienākums veikt aizdevumu pagarinājumu saviem klientiem.

Pēc monitoringa veikšanas mēs esam konstatējuši aizdevumu statusu nesakritību sakarā ar atšķirībām informācijas nodošanas veidā no Akulaku uz Mintos sistēmām. Mēs novērsīsim visas konstatētās neatbilstības, un Akulaku atpirks kredītus ar neatbilstošu statusu (aptuveni 17% no visiem pagarinātajiem Akulaku aizdevumiem), kā rezultātā tiks palielināti procesā esošie maksājumi.

Akulaku Mintos investoriem attiecīgi maksās procentus.

Šodien, 12. jūnijā, sākas aizdevuma statusa maiņa, un aizdevumi ar neatbilstošu statusu daļās tiks pārvietoti uz procesā esošiem maksājumiem. Visi investori, kuriem ir aktīvas investīcijas Akulaku izsniegtajos aizdevumos, izmaiņas būs redzamas savā pārskata lapā.

Par Akulaku

Akulaku, kas izveidots 2016. gadā, ir patērētāju finansēšanas platforma Dienvidaustrumāzijā, kuras galvenais birojs ir Indonēzijā, ar darbību Malaizijā, Vjetnamā un Filipīnās. 2020. gada 16. aprīlī Akulaku tika apturēts no Pirmreizējā un Otrreizējā tirgus nokavētu naudas norēķinu dēļ. Akulaku vadītājs situāciju komentēja mēnesi vēlāk. Kopš apturēšanas Akulaku ir atmaksājis Mintos investoriem 2,95 miljonus eiro, ieskaitot gan pamatsummu, gan procentus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner