DelfinGroup gaidāmais vebinārs: 2023. gada 2. ceturkšņa finanšu rezultāti

DelfinGroup aicina Mintos investorus pievienoties investoru konferences vebināram 2023. gada 10. augustā plkst. 14:00. Vebināru vadīs valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš un finanšu direktors Aldis Umblejs.

Vebināra laikā DelfinGroup pārstāvji analizēs 2023. gada 2. ceturkšņa neauditētos finanšu rezultātus un apspriedīs citus svarīgākos uzņēmuma notikumus. Pēc prezentācijas notiks jautājumu un atbilžu sesija.

Investori tiek aicināti sūtīt jautājumus līdz 9. augustam uz e-pastu [email protected] vai iesniegt jautājumus, izmantojot zemāk norādīto reģistrācijas saiti.

Reģistrējies vebināram, izmantojot šo saiti:  https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_DkyrOdVOSIO9IZQzeohdXw..

Pēc reģistrācijas veidlapas aizpildīšanas tu e-pastā saņemsi saiti uz vebināru un norādījumus par to.

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir 2009. gadā dibināts uzņēmums, kuram pieder divi aizdevumu izsniedzēji: Banknote un VIZIA. DelfinGroup ir otrs lielākais nebanku patēriņa kredītu izsniedzējs Latvijā. Kopš tā izveides, uzņēmums lombarda un patēriņa kredītos ir izsniedzis vairāk nekā 335 miljonus eiro, un tā klientu bāzē ir 400 000 klientu.

Banknote savā 93 filiāļu plašajā tīklā visā Latvijā piedāvā patēriņa kredītus un ar personisko īpašumu nodrošinātus kredītus (lombarda kredītus).

VIZIA specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā, koncentrējoties uz klientiem ar vidējiem un vidēji augstiem ienākumiem un viņu finansiālajām vajadzībām dažādās dzīves situācijās.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner