DelfinGroup pagarina kampaņu, piedāvājot līdz pat 3% naudas atmaksu!

Atzīmējot pāreju uz parādzīmju sistēmu 30. maijā , DelfinGroup (DelfinGroup AS un ViziFinance SIA, abi Latvijā bāzēti kreditēšanas uzņēmumi, kas specializējas patēriņa un lombarda kredītu izsniegšanā), ir pagarinājuši šobrīd notiekošo naudas atmaksas kampaņu līdz 2022. gada 15. jūnijam.

Ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 1% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem;
  • 2% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 12 līdz 36 mēnešiem;
  • 3% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu ilgāku par 36 mēnešiem.

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 9. maija līdz 15. jūnijam.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) DelfinGroup parādzīmēs.

No 30. maija, Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes aptuveni 225 000 eiro apmērā ar procentu likmi 14 – 14.5%.1

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus

DelfinGroup parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas EUR valūtā.

Uz 30. maiju 87,4 % no neatmaksātajiem ieguldījumiem DelfinGroup (DelfinGroup AS un ViziaFinance SIA) aizdevumos (izmantojot parādzīmes un prasības) Mintos aizdevumu tirgū bija pašreizējie. Uzņēmumam nav maksājumu, kas kavēti ilgāk par parasto 8 dienu norēķinu periodu. Informāciju par gaidāmo maksājumu statusa izmaiņām skatīt sadaļā Kredītu statistika.

Par DelfinGroup

2009. gadā dibinātā DelfinGroup ir aizdevumu izsniedzēju Banknote un VIZIA īpašniece. DelfinGroup ir otrs lielākais nebanku patēriņa kredītu izsniedzējs Latvijā. Kopš dibināšanas uzņēmums ir izsniedzis lombarda un patēriņa kredītus vairāk nekā 371 miljona eiro apmērā, un tā klientu bāze ir sasniegusi 400 000 klientu. Banknote piedāvā patēriņa un lombarda kredītus (kredītus, kas nodrošināti ar personisko īpašumu) 93 filiālēs visā Latvijā. VIZIA specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā, koncentrējoties uz klientiem ar vidējiem un augstākiem ienākumiem un viņu finanšu vajadzībām dažādās dzīves situācijās. DelfinGroup akcijas ir kotētas Nasdaq Baltijas valstu galvenajā sarakstā.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

1 2022. gada 30. maija dati

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner