DelfinGroup piedāvā jaunu naudas atmaksas kampaņu!

DelfinGroup (DelfinGroup AS un ViziaFinance SIA), abi Latvijā bāzētie kreditēšanas uzņēmumi, kas specializējas patēriņa un lombarda kredītu izsniegšanā, tagad investoriem piedāvā naudas atmaksu par investīcijām parādzīmēs.

Ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 1% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 6 mēnešiem un 0 dienām līdz 12 mēnešiem un 0 dienām
  • 2% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 12 mēnešiem un 1 dienas līdz 36 mēnešiem un 0 dienām
  • 3% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 36 mēneši un 1 diena vai ilgāku

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 1. augusta līdz 15. augustam.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) DelfinGroup parādzīmēs.

1. augustā Mintos platformā ir pieejami atbilstoši aizdevumi aptuveni 1,85 miljonu eiro vērtībā ar procentu likmi 12-15%.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam astoņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus.

Par DelfinGroup

2009. gadā dibinātā DelfinGroup ir aizdevumu izsniedzēju Banknote un VIZIA īpašniece. DelfinGroup ir otrs lielākais nebanku patēriņa kredītu izsniedzējs Latvijā. Kopš dibināšanas uzņēmums ir izsniedzis lombarda un patēriņa kredītus vairāk nekā 371 miljona eiro apmērā, un tā klientu bāze ir sasniegusi 400 000 klientu. Banknote piedāvā patēriņa un lombarda kredītus (kredītus, kas nodrošināti ar personisko īpašumu) 93 filiālēs visā Latvijā. VIZIA specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā, koncentrējoties uz klientiem ar vidējiem un augstākiem ienākumiem un viņu finanšu vajadzībām dažādās dzīves situācijās. DelfinGroup akcijas ir kotētas Nasdaq Baltijas valstu galvenajā sarakstā.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

DelfinGroup parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas EUR valūtā.

Uz 1. augustu 86% no neatmaksātajām investīcijām DelfinGroup (DelfinGroup AS un ViziaFinance SIA) parādzīmēs, kas pieejamas Mintos platformā, ir atbilstošas grafikam. Uzņēmumam nav maksājumu, kas būtu procesā esoši ilgāk par parasto norēķinu periodu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner