DelfinGroup veiksmīgi emitē obligācijas 3,5 miljonu eiro apmērā

2020. gada 30. septembrī tika veiksmīgi pabeigta SIA DelfinGroup nenodrošināto obligāciju emisijas parakstīšana kopumā 3 500 000 eiro apmērā. Obligāciju gada kupona likme ir 12%, ar ikmēneša kupona maksājumu un dzēšanas termiņu 2022. gada 25. novembrī.

Emisijas organizētājs bija AS Signet Bank, un obligāciju pieprasījums ievērojami pārsniedza piedāvājumu. Tas ir pozitīvs signāls SIA DelfinGroup par investoru uzticību uzņēmuma biznesa modelim un izaugsmes perspektīvām.

DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Agris Evertovskis dalījās viedoklī par obligāciju izvietojumu: “Mēs bijām gaidījuši lielu pieprasījumu pēc mūsu vērtspapīriem pašreizējā emisijā, bet tas, ka pieprasījums pārsniedza piedāvājumu, man bija patīkams pārsteigums. Mēs esam nepārtraukti īstenojuši izmaiņas, kuru mērķis ir uzlabot mūsu uzņēmējdarbības modeli, stiprināt mūsu bilanci un attīstīt korporatīvo pārvaldību. Acīmredzot investori to novērtē. Esmu lepns par mūsu komandas sasniegumiem.”

Delfingroup valdes loceklis un izpilddirektors Didzis Ādmīdiņš komentēja: “Ņemot vērā Latvijas un pasaules ekonomikas neprognozējamos apstākļus, mēs sagaidām spēcīgu 4. ceturksni un pieprasījuma pieaugumu pēc mūsu pakalpojumiem. Piesaistītais finansējums 3,5 miljonu eiro apmērā ļaus būtiski palielināt mūsu konkurētspēju Latvijas tirgū un piedāvāt pielāgotus finanšu risinājumus mūsu klientiem. Mēs esam lepni par mūsu biznesa augsto investoru vērtējumu.”

Delfingroup CFO vadītājs Kristaps Bergmanis piebilda: „Svarīgi, ka šī obligāciju emisija apstiprina finansēšanas izmaksu samazināšanas potenciālu. Kapitāla piesaistīšana ļauj mums piesaistīt jaunus investorus un nodrošināt pienācīgu uzņēmumu obligāciju īpatsvaru parādos, kas rodas no Mintos tirgus. Mēs augstu novērtējam Signet Bank komandas profesionalitāti obligāciju emisijas sakārtošanā un investoru piesaistīšanā.”

Nenodrošināto obligāciju emisija bija privāts izvietojums līdz pat 150 investoriem, ar minimāliem ieguldījumiem 10 000 eiro apmērā. Parakstīšanās uz emisiju sākās 2020. gada 23. septembrī un beidzās 2020. gada 30. septembrī.


SIA DelfinGroup ir licencēts patēriņa kreditēšanas uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā. Koncerns pārstāv tādus zīmolus kā Banknote, VIZIA un Riga City Pawnshop. Koncerna pamatpakalpojumi ir garantijas aizdevumi, patēriņa aizdevumi, kā arī augstākās prioritātes aizdevumi, kuru nosacījumi ir īpaši pielāgoti augstākā līmeņa patērētājiem. Grupa darbojas 38 Latvijas pilsētās un pilsētās ar kopumā 87 Banknošu filiālēm, turklāt uzņēmums ir pārstāvēts arī digitālajā vidē ar attālinātu pakalpojumu sniegšanu patērētāju kreditēšanas jomā un tiešsaistes veikalu. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 270 profesionāļus. SIA DelfinGroup ir aktīvs loceklis Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā (LAFPA), kas ir valsts galvenā neatkarīgā alternatīvo finanšu uzņēmumu organizācija.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner