Dineo ze Španělska, Bienvenido na platformě Mintos!

04.02.2019

mintosblog

Poskytovatel půjček, který bude jeden z prvních přírůstky na Mintos tržišti v roce 2019 je Dineo, společnost sídlící ve Španělsku. Dineo byla založena v roce 2014 a nyní nabízí krátkodobé půjčky k investování, u nichž můžete očekávat čistý roční výnos až 10 %.

Společnost Dieno zažívá od svého založení prudký růst. Společnost od svého založení dosahuje stálého růstu počtu nových zákazníků a stabilní růst úvěrového portfolia. Společnost měla v říjnu 2018 více než 170,000 klientů, kterým poskytla více než 827,000 půjček.

Dineo provozuje internetovou stránku www.deneo.es a 70 kanceláří se zákaznickými službami napříč Španělskem. Zde mohou být půjčky schváleny a vyplaceny, pokud klient splní všechny nezbytné předpoklady.

Krátkodobé půjčky ze Španělska umístěné na tržiště společností Dineo budou v rozpětí 50 EUR až 500 EUR. Průměrná doba půjčky je 5 až 30 dní a půjčky jsou splaceny jedinou splátkou.

Všechny půjčky umístěné na Mintos společností Dineo jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět pokud jsou v prodlení 60 a více dní. Navíc si společnost ponechá na své účetní rozvaze 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště, jako tzv. kůži ve hře.

Poskytovatel půjček se sebevědomím

Dineo hodnotí svoji fyzickou přítomnost napříč Španělskem jako jednu ze svých silných stránek. Celý proces je přátelský ke klientům, transakce je transparentní a okamžité obdržení hotovosti přidává na zákaznické spokojenosti.

Dle společnosti Dineo, investoři na platformě Mintos dostanou nabídnuty „úrokovou sazby, které jsou konkurenční, a tedy se budou pohybovat jako trh samotný.“ Počáteční čistý roční výnos bude 10 %. Ve společnosti Dineo jsou přesvědčeni, že dají Mintos investorům „klid na duši“ založený na jejich dobré reputaci a dlouhodobým výsledkům.

V říjnu 2018 bylo netto úvěrové portfolio společnosti Dineo 6,6 milionů EUR, vlastní kapitál 3 miliony EUR a brutto úvěrové portfolio 14,4 milionů EUR.

Bonita společnosti Dineo

Dineo má nastaveny striktní kontroly, aby garantovala svoji platební schopnost. Společnost provádí kontroly pokaždé, kdy klient provede novou operaci, aby se ujistila, že situace zůstává optimální. Zároveň prověřuje platební kapacitu svých klientů a společnost také zasílá dotazy na kreditní úřad. Pokud má klient problémy se splátkami, tak Dineo navrhne dodatek ke smlouvě, aby pomohla klientovi plánovat své splátky a umořit dluh.

Mintos – o přítomnosti a důvěryhodnosti

Carmen Gayo, Generální ředitel společnosti Dineo, o připojení se na Mintos, globální tržiště s půjčkami, říká: “Mintos je tržiště, které umožňuje poskytovateli půjček získat zpět část investované částky. Navíc tržiště pomáhá ve zvýšení přítomnosti společnosti a její značky. To, že jsme přítomní na platformě Mintos garantuje investorům, že řada kontrol je používána a byla schválena. Také to přinese podnikání více důvěryhodnosti.

 

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás