Divi Mintos esošie uzņēmumi iekļauti FT 1000 sarakstā

Financial Times nesen publicēja sesto FT 1000 ikgadējo sarakstu ar Eiropas visstraujāk augošajiem uzņēmumiem. Un mēs esam priecīgi informēt, ka šogad tajā ir iekļauti divi kreditēšanas uzņēmumi, kas darbojas Mintos platformā.

Sun Finance, vienīgais Latvijas uzņēmums šajā sarakstā, tajā ir iekļauts jau otro gadu pēc kārtas. Uzņēmums ierindojas 30. vietā kopumā un 3. vietā starp finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem.

"Mēs esam atkārtojuši vēsturisku sasniegumu. Jau otro gadu pēc kārtas esam iekļuvuši Eiropas visstraujāk augošo uzņēmumu topā. Pagājušajā gadā mēs kļuvām par visstraujāk augošo FinTech uzņēmumu Eiropā. Šogad mūs pasludināja par trešo perspektīvāko uzņēmumu nozarē. Parasti reitingā pirmās vietas ieņem jaunpienācēji, taču mēs šos standartus laužam. Šie panākumi nav nejauši. Tas vēlreiz apliecina mūsu veiksmīgo stratēģiju, ieguldījumus datu zinātnē un līderpozīcijas pārstāvētajos tirgos. Vēlos personīgi pateikties ikvienam mūsu enerģiskās komandas loceklim par ieguldīto darbu, lai uzņēmums kļūtu atpazīstamāks un spēcīgāks starptautiskā mērogā."

Sun Finance vadītājs un dibinātājs Toms Jurjevs

ID Finance, vienīgais Spānijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums šajā sarakstā, tajā ir iekļauts jau piekto gadu pēc kārtas. Uzņēmums ierindojas 216. vietā kopumā un 13. vietā starp finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem.

"Atkārtota iekļaušana Financial Times reitingā ir vēl viens apliecinājums labajiem rezultātiem, ko ID Finance uzrādīja 2021. gadā. Uzņēmums sasniedza labāko finanšu rezultātu savā pastāvēšanas vēsturē, konsolidētajai neto peļņai palielinoties 7 reizes līdz 6 miljoniem eiro un apgrozījumam pieaugot par 40% līdz 142 miljoniem eiro, tādējādi nostiprinot ID Finance kā vienu no nedaudzajiem pelnošajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem Spānijā un Meksikā."

ID Finance

FT 1000 sarakstā ir iekļauti 1000 Eiropas uzņēmumi, kuru ieņēmumi no 2017. līdz 2020. gadam procentuāli ir palielinājušies visstraujāk. Pilns saraksts un metodoloģija.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner