Dodaj największego pożyczkodawcę na platformie Mintos do swojego portfela Auto Invest

Mintos może pochwalić się kolejnym sukcesem. Do platformy dołączył największy dotychczas pożyczkodawca – firma Aasa Global. Jakie korzyści mogą odnieść nasi inwestorzy i jak dodać firmę Aasa do swojego portfela Auto Invest?

Oferty takiej jak ta nie można przepuścić – pożyczki w euro i złotówkach o wartości od 100 do 2 300 euro, o średniej stopie zwrotu netto 8%. Ponadto Aasa udziela gwarancji wykupu dla wszystkich pożyczek, jeżeli spłata pożyczki jest opóźniona o ponad 60 dni, co obniża ryzyko inwestycyjne.

Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, nie zapomnij dodać firmy Aasa do swojej listy pożyczkodawców (zaznacz kwadrat przy nazwie Aasa, jak pokazano poniżej):

mintos-forma-492x272-pl

Auto Invest pozwala łatwo stworzyć strategię inwestycyjną na postawie wybranych przez Ciebie kryteriów. Narzędzie automatycznie analizuje i ocenia nowe pożyczki, które pojawiają się na platformie. W każdej chwili możesz przejść do swojego portfela Auto Invest. Bądź na bieżąco ze swoimi inwestycjami i upewnij się, że wybrana strategia pozwala Ci osiągnąć Twoje cele!
Dzięki Auto Invest nie tylko oszczędzisz czas, ale i nie stracisz żadnej okazji!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner