Dołącz do naszego webinaru z Getbucks!

28.03.2018

mintosblog

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym najbliższym webinarze, który poprowadzimy wraz z GetBucks. GetBucks wchodzi w skład MyBucks, spółki notowanej na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych, i jest jedną z wiodących firm udzielających pożyczek pozabankowych w Afryce. Pożyczkodawca oferuje obecnie na platformie Mintos możliwości inwestycji w pożyczki konsumpcyjne udzielone w Botswanie, Kenii, Polsce i Zambii.

Data i godzina: środa, 4 kwietnia, godz. 19:00 (czasu środkowoeuropejskiego)

(18:00 czasu londyńskiego, 19:00 czasu berlińskiego, 20:00 czasu w Rydze)

Czas trwania: 45 minut

Uczestnicy:

– Tim Nuy, CEO  MyBucks

– Fernando Oltra, Corporate Finance Executive

Webinar poprowadzi Celeste Skinner, Content Marketing Manager w Mintos.

Prelegenci GetBucks podzielą się swoją wiedzą na temat afrykańskiego rynku pożyczek pozabankowych i opowiedzą, dlaczego Afryka oferuje ogromne możliwości inwestycyjne. Ponadto przedstawią najnowsze dane finansowe GetBucks, w tym dane finansowe grupy za sześć miesięcy do 31 grudnia 2017 r., i ujawnią przyszłe plany firmy.

Po zakończeniu prezentacji GetBucks odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo. Będziesz miał możliwość zadania pytań na czacie. Możesz też wcześniej przesłać swoje pytania skierowane do zespołu GetBucks na adres [email protected].

Podczas rejestracji na webinar użyj swojego adresu e-mail, z którego korzystasz na swoim koncie inwestora na platformie Mintos. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Webinarium będzie oparte na przeglądarce internetowej, dlatego nie będzie potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Zalecamy użycie przeglądarki Chrome lub Firefox, aby zapewnić optymalną wydajność webinarium.

Czekamy na Ciebie!

Zapisz się tutaj >

Komentarze

Szukanie

Important

Podążaj za nami