Doporučit Vaše přátele na platformu Mintos a udržet si přehled o Vaší úspěšnosti je nyní jednodušší!

Chceme Vám poděkovat za to, že jste aktivní investor na platformě Mintos a také za doporučení přátel k připojení se na tržiště.

Jak již víte, tak od 4. července 2018 jsme odstartovali naši kampaň Doporuč přítele, v které Vás oba za každé úspěšné doporučení odměníme bonusem 1 % z částky, kterou Váš přítel investoval! Kampaň skončí 6. srpna 2018. Stále však máte čas doporučit Vaše přátele a vydělat bonus!

Více o kampani se můžete dozvědět ve Všeobecných podmínkách akce.

Přečtěte si více o kampani Doporuč přítele zde.

Abychom Vám na platformě Mintos poskytli co nejlepší uživatelské možnost, tak jsme přidali novou funkci z Googlu, která Vám umožňí pouze několika kliky sdílet kód z kampaně Doporuč přítele s přáteli z Google kontaktů.

Je to lehké a rychlé a tohle jsou všechny kroky, které musíte udělat:

– Přihlaste se do Vašeho investorského účtu na Mintos

 – Klikněte na „Doporuč přítele a vydělej bonus!“

 –  Nahrajte Vaše kontakty a pošlete kód

Můžete si také držet přehled o aktuální výkonosti pomocí nového funkce výkonnostního shrnutí u kampaně Doporuč přítele. To Vám poskytne informace o tom, kolik mailů jste rozeslal Vašim přátelům, Váš potenciální výdělek na základě historických dat kampaně Doporuč přítele, počet zaregistrovaných a kolik jste skutečně na kampani vydělali.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost, jelikož tohle je limitovaná nabídka. Sdílejte kód, začněte dnes vydělávat a držte si přehled o Vaší výkonosti v kampani Doporuč přítele!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner