Drīzumā: Jaunās Mintos stratēģijas investoriem piedāvā plašāku izvēli

Aptuveni pirms gada mēs ieviesām Mintos Invest & Access – jaunu investēšanas veidu, kas apvienoja pievilcīgu peļņu ar palielinātu likviditāti. Un pēdējie mēneši parādīja, ka tas var nodrošināt papildu likviditāti pat sarežģītos tirgus apstākļos: izmaksas vidēji tiek pabeigtas 5 stundās un 44 minūtēs.

Lai gan 50% mūsu aktīvo investoru izveidoja Invest & Access portfeli, kopš tas tika palaists, viņi mums sniedza arī daudz atsauksmes. Lai vēl vairāk uzlabotu mūsu produktu piedāvājumu, mēs ieklausījāmies un analizējām investoru rīcību, un izkriztalizējās viena kopīga iezīme, proti, investori gribēja plašāku investēšanas preferenču izvēli. Mēs identificējām populārākās preferences un sadalījām tās trīs jaunās stratēģijās, kuras aizstās Invest & Access: diversificēta, konservatīva un augsta ienesīguma.

Pateicoties šīm izmaiņām, izveidot savām preferencēm atbilstošu stratēģiju tagad būs daudz vienkāršāk. Jaunie investori varēs sākt investēt vien dažu minūšu laikā un izveidot savam izvēlētajam profilam atbilstošu diversificētu portfeli. Savukārt pieredzējuši investori var izmantot šo iespēju, lai atvieglotu vairāku personalizēto stratēģiju vadīšanu.

Diversificēta

Diversificētā stratēģija Tev dos vislielāko diversifikāciju, un tā no jaunajām stratēģijām ir līdzīgākā Invest & Access.

 • Pilnībā diversificē Tavas investīcijas starp atmaksas grafikam atbilstošiem aizdevumiem no visiem aizdevējiem, kuru Mintos reitings ir A+ līdz C-
 • Algoritms prioritāti piešķir diversifikācijai
 • Aizdevumi ar un bez atpirkšanas garantijas – 99% no Mintos izvietotajiem aizdevumiem ir atpirkšanas garantija
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

Konservatīvā

Konservatīvā stratēģija investē aizdevumos no aizdevējiem ar vislabāko portfeļa kvalitāti.

 • Investē atmaksas grafikam atbilstošos aizdevumos no aizdevējiem, kuru Mintos reitings ir A+ līdz B-
 • Uzņēmumu portfelis ir vismaz 80% atbilstošs atmaksas grafikam, un tajā procesā esošie maksājumi sastāda mazāk nekā 10%
 • Algoritms piešķir prioritāti riska samazināšanai
 • Aizdevumi ar atpirkšanas garantiju
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

Augsta ienesīguma

Augsta ienesīguma stratēģija investē aizdevumos ar visaugstākajām procentu likmēm.

 • Investē aizdevumos ar Top 60% procentu likmēm un Mintos reitingu no A+ līdz C-
 • Algoritms prioritāti piešķir peļņai
 • Aizdevumi ar atpirkšanas garantiju
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

 

Kā stratēģijas darbojas

Mintos stratēģijas ir pilnībā automatizēts investēšanas veids. Lai sāktu, Tu vienkārši izvēlies summu, kuru gribi investēt. Tu iegūsi aizdevumu portfeli, kas ir diversificēts atbilstoši katras stratēģijas prioritātēm. Tava portfeļa aizdevumu klāsts automātiski pielāgojas tirgum.

Un tāpat kā Invest & Access, arī jaunās stratēģijas piedāvā papildu likviditāti: ja gribi savai naudai piekļūt agrāk, tām ir arī naudas izmaksas iespēja, kas ļauj naudu saņemt ātrāk (atkarībā no tirgus pieprasījuma).

Lūdzu, ņem vērā, ka Mintos stratēģijas ir pieejamas tikai investīcijām eiro valūtā.

Esošie Invest & Access portfeļi tiek atjaunināti

Ja Tu šobrīd izmanto Invest & Access, Tev nekas nav jādara. Tava stratēģija tiks automātiski atjaunināta uz diversificēto stratēģiju. Ja Tu priekšroku dod kādai citai jaunajai stratēģijai vai negribi turpināt investēt, Tu savu Invest & Access vari pārtraukt jebkurā brīdī. Tu varēsi izveidot konservatīvo vai augsta ienesīguma stratēģiju, tiklīdz jaunās stratēģijas būs ieviestas.

Auto Invest un manuālā investēšana kļūst par personalizētām stratēģijām

Mēs turpināsim atbalstīt gan Auto Invest, gan manuālu investēšanu pirmreizējā un otrreizējā tirgū. Investori varēs atrast abas iespējas sadaļā personalizēta investēšana, veidojot jaunu stratēģiju, vai sadaļā personalizētas automatizētās stratēģijas un personalizētas manuālās investīcijas  lapā “Investēt“.

Jaunās Mintos stratēģijas Mintos mājaslapā un mobilajā lietotnē tiks ieviestas augusta vidū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner