Dvou fázová autentizace je nyní dostupná Pro Vás investorský účet

Ve společnosti Mintos je naší hlavní prioritou zajistit bezpečnost Vašich informací. Ceníme si Vašich dat a vždy se ujišťujeme, že jsou v bezpečí a zabezpečeny, a že jsou dostupné pouze autorizovaným osobám. Proto, jako součást naší bezpečnostní politiky, jsme potěšeni Vám oznámit, že nyní můžete povolit dvou fázovou autentizaci u Vašeho investorského účtu. Další vrstvu zabezpečení můžete k Vašemu investorskému účtu přidat, zadáváním ověřovacího kódu poté, co zadáte Vaše běžné přihlašovací údaje.

Proč je dvou fázová autentizace důležitá?

Dvou fázová autentizace pomáhá v ochraně Vašeho účtu od neautorizovaného přístupu na základě kompromitovaného hesla, útoků přes podvodné maily (phishing) a další cyber zločiny. Abyste zajistili, že jediná osoba, která se dostane do Vašemu účtu jste pouze Vy, tak při využití dvou fázová autentizace bude po Vás vyžadováno Vaše heslo a Váš „bezpečnostní klíč“, který zadáte přes aplikaci ve Vašem telefonu. To znamená, že pokud by někdo měl Vaše heslo, ale pokud nemá také Váš telefon nebo jiné důvěrné zařízení, nebudou schopen se dostat do Vašeho účtu.

Jak můžete povolit dvou fázové zabezpečení?

– Pokud nemáte již na Vašem zařízení se systémem Android nebo iOS nainstalovánu Google Authenticator app, tak si ji nainstalujte. Pokud potřebujete do začátku poradit, tak se prosím podívejte na stránku s Google nápovědu;

Oskenujte QR kód s Google Authenticator app;

– Vložte kód pro dvou fázovou autentizaci z Google Authenticator app.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner