E-Cash aizdevumi apturēti pirmreizējā un otrreizējā tirgū

Kreditēšanas uzņēmums E-Cash ir informējis Mintos par plāniem pārtraukt darbību. Detalizētāks likvidācijas procesa plāns vēl tiek izstrādāts. Ņemot vērā, ka E-Cash pēdējās septiņas dienas ir kavējis regulāros norēķinu maksājumus investoriem, un Mintos vēl ir jāizvērtē gaidāmais likvidācijas process, mēs esam nolēmuši apturēt uzņēmuma darbību Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū, līdz būsim ieguvuši sīkāku informāciju par likvidācijas procesu un būs nokārtotas pašreizējās saistības pret Mintos investoriem. Darbības apturēšana stājas spēkā nekavējoties.

Pašreizējā investoriem maksājamā summa sastāda 407 263 eiro, un maksājumi kavējas vidēji astoņas dienas, ieskaitot šodienu. Šobrīd E-Cash neatmaksāto aizdevumu apmērs sastāda 816 205 eiro, savukārt neatmaksāto investīciju summa Mintos platformā ir 714 312 eiro. Aktīvas investīcijas E-Cash izsniegtos aizdevumos ir 11 516 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 62 eiro. Kopš kreditēšanas uzņēmuma pievienošanās Mintos platformai, investori procentos par investīcijām E-Cash izsniegtajos aizdevumos ir nopelnījuši 272 715 eiro.

E-Cash izsniegtajiem aizdevumiem bija piešķirts Mintos Risk Score 4, kas norāda uz paaugstinātu risku dažos vai lielākajā daļā novērtēto investīciju iespēju aspektu. Tagad tas ir nomainīts uz “Rādītājs atsaukts – apturēts”. Sīkāka informācija par reitinga piešķiršanu ir pieejama Mintos Risk Score lapā.

Mēs sadarbojamies ar E-Cash vadību, lai atrisinātu situāciju. Mēs informēsim investorus, tiklīdz mums būs vairāk informācijas.

Par E-Cash

E-Cash Ukrainas iedzīvotājiem piedāvā īstermiņa kredītus neparedzētu izdevumu segšanai.  2017. gada novembrī uzņēmums saņēma Ukrainas Nacionālās komisijas valsts regulējumam finanšu pakalpojumu tirgus jomā licenci, un tā paša gada decembrī izsniedza pirmo kredītu. E-Cash pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2019. gada oktobrī.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos aizdevumus otrreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner