E-Cash un Dziesiatka statusu maiņa Mintos aizdevumu tirgū

Līdztekus līdzekļu atgūšanai no E-Cash un Dziesiatka mēs mainām abu kreditēšanas uzņēmumu statusu Mintos aizdevumu tirgū.

Līdzšinējais statuss: rādītājs atsaukts – apturēts

Esošais statuss: rādītājs atsaukts – saistības nepildošs

Statusa maiņa abiem kreditēšanas uzņēmumiem ir vienāda.

 

E-Cash

Mēs mainām statusu, jo pašreizējās aplēstās naudas plūsmas nav pietiekamas, lai segtu visu finansiālo ekspozīciju. Līdztekus sarunu turpināšanai mēs kreditēšanas uzņēmumu atzīstam par saistības nepildošu, lai paātrinātu līdzekļu atgūšanas procesu Mintos aizdevumu tirgū esošajiem investoriem.

Dziesiatka

Mēs mainām statusu, jo uzņēmums pārkāpa vienošanos, pārtraucot maksājumus. Sākotnējais pārstrukturēšanas līgums tika apspriests un darbojās, un kreditēšanas uzņēmums to ievēroja, veicot ikmēneša maksājumus investoriem Mintos aizdevumu tirgū. Pašlaik ar Dziesiatka nav panākta jauna pārstrukturēšanas vienošanās, un Mintos uzsāks tiesvedību, lai atgūtu investoru līdzekļus.

 

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par līdzekļu atgūšanu no šiem abiem kreditēšanas uzņēmumiem, lūdzu, dodies uz līdzekļu atgūšanas sadaļu

Lai iegūtu plašāku informāciju par kreditēšanas uzņēmumu klasifikāciju, tostarp par kritērijiem, pēc kuriem var mainīt statusu no “apturēts” uz “saistības nepildošs”, lūdzu, iepazīsties ar atjauninātajiem aizdevēju klasifikācijas kritērijiem.

Dalies: