EcoFinance paplašina vairāku maksājumu kredītu piedāvājumu Mintos

Atjauninājums 07.01.2020.

Lai uzlabotu savu piedāvājumu investoriem, Ecofinace ir nolēmusi mainīt pagarinājuma periodu attiecībā uz saviem aizdevumiem, kas izvietoti Mintos. Pagarinājuma periods 15 dienas tiek mainīts uz 3 dienām. Tas nozīmē, ja gala aizņēmējs nav uzsācis atmaksāt aizdevumu pēc 3 dienām, investors redzēs kavēto procentu uzkrāšanos savā Mintos kontā ar ceturto dienu.


No 23.12.2019. EcoFinance ir paplašinājis savu vairāku maksājumu kredītu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū. Vidējā kredīta summa ir 420 EUR, savukārt sākotnējais atmaksas termiņš ir diapazonā no trīs līdz sešiem mēnešiem.

EcoFinance sadarbību ar Mintos uzsāka 2017. gada novembrī, un šajā laika posmā aizdevumu tirgū ir finansējis kredītus 13,3 miljonu eiro apmērā.

2015. gadā dibinātais EcoFinance ir viens no Top 10 patēriņa kredītu izsniedzējiem Krievijā klientiem, kuriem ir ierobežota piekļuve banku pakalpojumiem (pēc 2019. gada pirmajā pusgadā izsniegto mikrokredītu apjoma saskaņā ar RaExpert.ru). Uzņēmumam Krievijā ir aptuveni 60 000 aktīvo klientu. Pēc šī gada oktobra datiem uzņēmums ir finansējis kredītus vairāk nekā 110 miljonu eiro apmērā.

EcoFinance ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums ar izcilu iekšējo kompetenci IT jomā, kas rada godalgotas inovāciju tehnoloģijas un risinājumus, lai nodrošinātu klientu apkalpošanu augstākajā līmenī. Tuvākajā nākotnē EcoFinance plāno paplašināt produktu klāstu ar mazo un mikro uzņēmumu kredītiem tā korporatīvajiem klientiem Krievijā.

EcoFinance ir saņēmis Krievijas Centrālās bankas izsniegtu mikrofinansēšanas uzņēmuma licenci. Tas ietilpst Dyninno grupā – starptautiskā holdingā, kas apkalpo klientus ceļojumu, izklaides un finanšu nozarēs 50 tirgos visā pasaulē.

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju MFC “EcoFinance” LLC aizdevumiem, investējot Mintos grupas uzņēmuma SIA Mintos Finance II izsniegtajos aizdevumos SIA Mintos Finance.

Katra aizdevuma, kuru SIA Mintos Finance II būs izsniedzis SIA Mintos Finance, atmaksa tiks piesaistīta attiecīgā aizdevuma, kuru SIA Mintos Finance būs izsniedzis MFC “EcoFinance” LLC, atmaksai, un šis aizdevums būs piesaistīts attiecīgā aizdevuma, kuru MFC “EcoFinance” LLC būs izsniedzis aizņēmējam, atmaksai. SIA Mintos Finance aizdevumi būs tieši nodrošināti ar prasījuma ķīlu, kas izriet no MFC “EcoFinance” LLC izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem.

Ja Tu esi investējis EcoFinance kredītos, izmantojot Auto Invest, atceries pielāgot tā iestatījumus, jo jaunajiem vairāku maksājumu kredītiem ir garāki atmaksas termiņi.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner