EcoFinance rozšiřuje svou nabídku a na Mintos uvádí více splátkových úvěrů

Aktualizace 07.01.2020.

S cílem zlepšit nabídku investorům se společnost Ecofinace rozhodla změnit lhůtu pro poskytnutí půjček poskytnutých společnosti Mintos. Doba odkladu 15 dnů se změní na 3 dny. To znamená, že pokud konečný dlužník nezačne splácet úvěr po 3 dnech, bude investor vidět zpožděný úrok, který se nahromadí na jeho účtu Mintos ve čtvrtý den.


Od 23.12.2019. začíná EcoFinance uvádět na tržišti Mintos více splátkových úvěrů. Průměrná velikost úvěru je 420 EUR a počáteční doba splácení se pohybuje v rozmezí od 3 do 6 měsíců.

Od doby, kdy společnost EcoFinance začala v listopadu 2017 s Mintosem spolupracovat, byly na tržiště Mintos již uvedeny úvěry v celkové výši 13,3 milionu EUR.

Společnost EcoFinance, jež byla založena v roce 2015, se dostala do žebříčku top 10 poskytovatelů spotřebitelských úvěrů pro klienty s omezeným přístupem k bankovním službám v Rusku (v objemu poskytnutých mikroúvěrů v první polovině roku 2019 dle RaExpert.ru). Společnost má v Rusku asi 60 000 aktivních klientů. Do října letošního roku společnost zafinancovala úvěry v hodnotě vyšší než 110 milionů EUR.

Díky svým výjimečným odborným znalostem v IT je EcoFinance opravdovou fintech společností, která na trh přináší oceňované inovativní technologie a řešení, jež dokáží zákaznický servis společnosti posunout na špičkovou úroveň. V blízké budoucnosti plánuje EcoFinance pro své korporátní klienty v Rusku rozšířit svou produktovou řadu také o podnikatelské úvěry pro malé podniky a mikropodniky.

Společnost EcoFinance je držitelem licence Mikrofinanční organizace vydané Centrální bankou Ruské federace. Zároveň je součástí skupiny společností Dyninno Group, mezinárodního holdingu poskytujícího služby v oborech cestovního ruchu, zábavy a financí na 50 trzích po celém světě.

S ohledem na legislativní požadavky a zájmy investorů budou moci investoři získat přístup k úvěrům společnosti MFC „Ecofinance“ LLC investováním do úvěrů poskytnutých společností SIA Mintos Finance II, členem skupiny Mintos, společnosti SIA Mintos Finance.

Splácení jednotlivých úvěrů poskytnutých společností SIA Mintos Finance II společnosti SIA Mintos Finance bude vázáno na splácení příslušných úvěrů poskytnutých společností SIA Mintos Finance společnosti MFC „Ecofinance“ LLC, které budou dále vázány na příslušné úvěry poskytnuté společností MFC „Ecofinance“ LLC svým zákazníkům. Úvěry SIA Mintos Finance budou zajištěny zástavním právem k pohledávkám společnosti MFC „Ecofinance“ LLC vůči dlužníkům.

Pokud do úvěrů EcoFinance investujete pomocí nástroje Auto Invest, nezapomeňte si upravit své nastavení, neboť nové splátkové úvěry mají delší lhůty.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner