EcoFinance rozszerza swoją ofertę, wprowadzając kolejne pożyczki ratalne na Mintos

Aktualizacja 07.01.2020.

W celu poprawy swojej oferty dla inwestorów, Ecofinace zdecydowało się na zmianę okresu karencji dla kredytów zaciąganych w Mennicach. Okres karencji wynoszący 15 dni został zmieniony na 3 dni. Oznacza to, że jeśli kredytobiorca końcowy nie zacznie spłacać kredytu po 3 dniach, to inwestor będzie miał opóźnione odsetki do zgromadzenia na swoim rachunku w Mennicach czwartego dnia.


Od dnia 23.12.2019., Firma EcoFinance zaczęła udostępniać więcej pożyczek ratalnych na rynku Mintos. Średnia kwota takiej pożyczki wynosi 420 EUR, a początkowy okres kredytowania wynosi od 3 do 6 miesięcy.

Od momentu rozpoczęcia współpracy z Mintos w listopadzie 2017 roku, firma EcoFinance sfinansowała na rynku Mintos pożyczki w łącznej wysokości 13,3 mln EUR.

Założona w 2015 roku, EcoFinance stała się jedną z 10 czołowych firm udzielających pożyczek konsumenckich dla klientów w Rosji bez dostępu do usług bankowych (pod względem wielkości mikropożyczek udzielonych w pierwszej połowie 2019 roku, według RaExpert.ru). Firma ma około 60 000 aktywnych klientów w Rosji. Od października br. firma sfinansowała pożyczki o wartości ponad 110 mln EUR.

Dzięki wyjątkowej specjalistycznej wiedzy w zakresie IT, którą firma posiada, EcoFinance jest prawdziwą firmą z branży fintech, która tworzy nagradzane innowacyjne technologie i rozwiązania, aby podnieść jakość obsługi klienta na najwyższy poziom. W najbliższej przyszłości, EcoFinance planuje rozszerzyć linię produktów o pożyczki dla małych i mikroprzedsiębiorstw oferowane biznesowym klientom firmy w Rosji.

EcoFinance posiada licencję dla firmy Mikrofinansowej, wydaną przez Centralny Bank Rosji. Należy również do Grupy Dyninno, międzynarodowego holdingu, który obsługuje klientów z branży turystycznej, rozrywkowej i finansowej na 50 rynkach świata.

Biorąc pod uwagę wymogi prawne i interesy inwestorów, inwestorzy będą mogli uzyskać ekspozycję na pożyczki firmy MCF „Ecofinance” LLC, inwestując w pożyczki udzielane przez firmę SIA Mintos Finance II, spółkę z Grupy Mintos, firmie SIA Mintos Finance.

Spłata każdej pożyczki udzielonej przez firmę SIA Mintos Finance II na rzecz SIA Mintos Finance będzie powiązana ze spłatą odpowiedniej pożyczki udzielonej przez firmę SIA Mintos Finance na rzecz MFC „Ecofinance” LLC, która z kolei będzie powiązana ze spłatą odpowiedniej pożyczki udzielonej pożyczkobiorcy przez firmę MFC „Ecofinance” LLC. Pożyczki SIA Mintos Finance będą bezpośrednio zabezpieczone zastawem na roszczeniach wynikających z pożyczek MFC „Ecofinance” LLC udzielanych pożyczkobiorcom.

Jeśli zainwestowałeś(-aś) w pożyczki firmy EcoFinance za pomocą Auto Invest, dostosuj swoje preferencje, ponieważ nowe pożyczki ratalne mają dłuższe okresy spłaty.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner