Eleving Group (agrāk Mogo Finance) ieņēmumi 2021. gada 1. ceturksnī sasniedz 33,6 miljonus eiro

Eleving Group, kas iepriekš bija pazīstama kā Mogo Finance grupa, 2021. gada pirmajā ceturksnī ir uzrādījusi spēcīgus finanšu rezultātus. Grupas uzņēmumi 14 valstīs guva ieņēmumus 33,6 miljonu eiro apmērā, kas ir par 45 % vairāk nekā iepriekšējā gadā, liecina uzņēmuma neauditētie finanšu rezultāti. Eleving grupa uzrāda spēcīgus rezultātus jau trešo ceturksni pēc kārtas kopš Covid-19 pandēmijas sākotnējās ietekmes. Ieņēmumu pieaugums tika sasniegts, pateicoties augstas kvalitātes portfeļiem gan līdzšinējā transportlīdzekļu biznesā, gan patēriņa finanšu biznesā.

 

Grupas finanšu rādītāji 2021. gada pirmajā ceturksnī

Spēcīgie finanšu rezultāti tika iegūti, pateicoties konsekventai un pastāvīgi uzlabotai darbībai visos grupas transportlīdzekļu finansēšanas tirgos, kā arī patērētāju finansēšanas biznesam. Ieņēmumi turpināja palielināties, sasniedzot 33,6 miljonus eiro, savukārt EBITDA pieauga par 65 % līdz 14,5 miljoniem eiro, pateicoties ilgstošai orientācijai uz ienesīgākajiem tirgiem un optimālai organizatoriskajai struktūrai. Tīrā peļņa pirms valūtas maiņas darījumiem pieauga līdz 3,4 miljoniem eiro, pateicoties ieņēmumu pieaugumam un piesardzīgai kredītportfeļa kvalitātes kontrolei.

Modests Sudnius:

“2021. gada pirmajā ceturksnī mums izdevās sasniegt nozīmīgus darbības un korporatīvos atskaites punktus. Esmu gandarīts, ka, neraugoties uz sarežģītajiem ekonomiskajiem apstākļiem, mēs turpinājām vadīt premium klases automobiļu finansēšanas risinājuma izstrādi ar vietējo banku Latvijā un motociklu-taksometru finansēšanu Kenijā. Šo risinājumu turpmāka attīstība ir daļa no mūsu nākotnes stratēģijas. Tāpat mēs turpināsim digitalizēt procesus visā grupā, koncentrējoties uz automatizētās parādu piedziņas sistēmas uzlabošanu un mūsu tīmekļa platformas optimizāciju.”

 

Par Eleving Group

2012. gadā Latvijā dibinātā Eleving Group Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Šajā laikā grupa Mintos aizdevumu tirgū ir izvietojusi 14 valstīs izsniegtus kredītus, pārstāvot Baltijas valstis, kā arī Centrālo, Austrumu un Dienvidaustrumu Eiropu. Uzņēmums darbojas arī Kaukāzā, Centrālāzijā un Austrumāfrikā. Līdz šim uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 650 miljonus eiro, un 2020. gada nogalē tā neto kredītportfelis pārsniedza 200 miljonus eiro.

Daži Eleving Group un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Uzņēmuma 2021. gada 1. ceturkšņa rezultāti ir pieejami šeit. Savukārt prezentācija par tiem ir atrodama šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner