Eleving Group (agrāk Mogo Finance) ir pārdevusi Mogo Albania

Īstenojot Eleving Group izaugsmes stratēģiju šim gadam, tā ir nolēmusi aiziet no Albānijas auto kreditēšanas tirgus un tādēļ ir pārdevusi Mogo Albania vietējam investoram.

Pēc Mogo Albania pārdošanas grupa pārtrauc Mintos aizdevumu tirgū izvietot jaunus Albānijā izsniegtus auto kredītus. Uzņēmums ir pilnībā atpircis investīcijas no tiem investoriem, kuriem bija aktīvas investīcijas Mogo Albania auto kredītos.

2021. gadā Eleving Group pārvērtē savas prioritātes un vēlas koncentrēties uz tirgiem ar turpmāku izaugsmes potenciālu. Tā turpinās palielināt savu aizdevumu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū, piedāvājot investīciju iespējas vairākās citās valstīs un reģionos.

Par Eleving Group

2012. gadā Latvijā dibinātā Eleving Group Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2015. gadā, sākotnēji investīcijām piedāvājot kredītus no Latvijas. Šajā laikā grupa Mintos aizdevumu tirgū ir izvietojusi 14 valstīs izsniegtus kredītus, pārstāvot Baltijas valstis, kā arī Centrālo, Austrumu un Dienvidaustrumu Eiropu. Uzņēmums darbojas arī Kaukāzā, Centrālāzijā un Austrumāfrikā. Līdz šim uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 650 miljonus eiro, un 2020. gada nogalē tā neto kredītportfelis pārsniedza 200 miljonus eiro.

Daži Eleving Group un Mintos kapitāla investori pārklājas.

 

 

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner