Eleving Group Moldovas uzņēmums Sebo laiž klajā jaunu produktu

Eleving Group uzņēmums Sebo, kas ir piektais lielākais nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs Moldovā1, sniedz šādu informāciju par savu jauno produktu Flexi.

Aizdevumi ir 20 līdz 900 eiro apmērā, bet vidējā summa ir 230 eiro. Visa sešu mēnešu termiņa laikā klientam ir jāmaksā tikai procenti, bet pamatsumma ir jāatmaksā tikai termiņa beigās. Ar šo produktu Sebo plāno padarīt klientu pieredzi vēl ērtāku, piedāvājot vairāk iespēju attiecībā uz atmaksas struktūru.

"Sebo izdevās kļūt par vienu no nozīmīgākajiem nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējiem tirgū, pateicoties mūsu salīdzinošajām priekšrocībām - biznesa modelim ar plašu filiāļu tīklu, mērķtiecīgai, profesionālai un atvērtai vadībai un komandai, kā arī uz klientu orientētiem procesiem un produktiem. Ilgtermiņā raugoties uz tirgus pozīcijām, mēs esam apņēmušies pielāgot biznesa modeli un stratēģiju, lai nodrošinātu ilgtspējīgu attīstību un klientu vajadzības apmierinātu visērtākajā veidā, tādēļ ir ieviests jauns elastīgs un lietotājam draudzīgs produkts, un es uzskatu, ka tas ir pārliecinošs solis ceļā uz turpmāku Sebo izaugsmi"

Sebo izpilddirektors Sergiu Sobuleac

Flexi aizdevumi Mintos platformā tiks izvietoti kā patēriņa kredīti ar termiņu līdz 6 mēnešiem. Investori var sagaidīt, ka saņems ikmēneša procentu maksājumus saskaņā ar atmaksas grafiku, bet pamatsumma tiks atmaksāta termiņa beigās. Investori var sagaidīt potenciālo neto atdevi līdz 14 % gadā.

Flexi aizdevumi tiks pievienoti diversifikācijas un augstas ienesības stratēģijai. Ja gribi investēt šajos aizdevumos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries pielāgot savus stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Par Sebo

Sebo ir piektais lielākais nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs Moldovā ar vairāk nekā 250 000 klientu datubāzi un vairāk nekā 200 darbiniekiem ievērojamā 42 filiāļu tīklā visā valstī. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2017. gadā Sebo ir izsniedzis vairāk nekā 650 tūkstošus aizdevumu, un tā pašreizējais neto portfelis ir 23 miljoni eiro. Sebo ir daļa no Eleving Group – starptautiskas FinTech grupas, kas darbojas 14 valstīs trīs kontinentos. Visiem Sebo izvietotajiem aizdevumiem ir Eleving Group garantija.

Daži Eleving Group un Mintos kapitāla investori pārklājas.

1Pamatojoties uz statistikas datiem, kas pieejami regulatora tīmekļa vietnē

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner