ESTO Group ziņo par rekordaugstu neto peļņu un ieņēmumiem 2021. gadā

Baltijā bāzētais maksājumu tehnoloģiju uzņēmums ESTO ziņo par rekordlieliem ieņēmumiem 2021. gadā un dalās ar šādiem jaunākajiem finanšu datiem:

Neraugoties uz COVID-19 pandēmiju, uzņēmuma neto peļņa 2021. gadā pieauga par 103%. Uzņēmums guva 2,7 miljonus eiro neto peļņu no 13 miljonu eiro ieņēmumiem salīdzinājumā ar 1,6 miljoniem eiro neto peļņas no 7,5 miljoniem eiro ieņēmumiem 2020. gadā, kas atspoguļo spēcīgu darbību visās jomās. ESTO arī turpmāk paredz strauju izaugsmi, ieejot jaunos tirgos un piedāvājot jaunus produktus.

2021. gadā ESTO izauga no viena uzņēmuma līdz ESTO grupai, kas tagad darbojas trīs Baltijas valstīs un kuras biznesa partnerattiecības pieauga par 56%, bet lietotāju bāze – par 155%.

Preču bruto vērtība (GMV)

55 miljoni eiro

Preču bruto vērtības (GMV) pieaugums

133%

Lietotāju bāzes pieaugums

155%

Biznesa partnerattiecību pieaugums

56%

Ieņēmumu pieaugums

57%

Neto peļņas pieaugums

103%

Kopējais darījumu skaits (miljonos)

8

Darījumu kopējais apjoms (miljonos)

210

"2021. gads pierādīja, ka mēs varam būt daudz vairāk nekā tikai uzņēmums, kas atvieglo jebkāda veida maksājumus dažādās ierīcēs. Ar ESTO mēs varam veidot komercijas nākotni. Mēs ticam un liekam lielas likmes uz e-komerciju un tās ietekmi uz nākotnes globālo ekonomiku. Turpmākajos gados mēs plānojam paplašināt un palielināt darbības tirgu skaitu visā EMEA un ieviest inovatīvas un aizraujošas jaunas produktu vertikāles mūsu komercijas platformai."

Mikk Metsa, ESTO grupas izpilddirektors

2021. gada auditētais gada pārskats būs pieejams 2022. gada maija beigās.

Par ESTO

2017.gadā dibinātais ESTO sniedz pilnībā automatizētu un uz tehnoloģijām balstītu pārdošanas punktu pirkumu finansēšanas un maksājumu risinājumus savam tirgotāju tīklam Baltijā. ESTO biznesa modelis ir atvieglot maksājumus starp klientu un tirgotāju e-komercijas vidē, nodrošinot reāllaika maksājumus tirgotājam un maksājumu grafikus klientam. Starp tā partneriem ir vairāki lielākie mazumtirgotāji Igaunijas tirgū: Kaup24, ONOFF, Valge Klaar, RDE, Bigbox, Photopoint un daudzi citi.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner