ESTO pievienojas Mintos, paplašinot investīciju iespējas Igaunijā!

Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies jauns uz tehnoloģijām balstīts aizdevumu izsniedzējs no Igaunijas – valsts, kas pasauli iepazīstināja ar Skype un Transferwise. ESTO ir maksājumu risinājumu tehnoloģiju uzņēmums, un Tev tagad ir iespēja investēt tā vairāku maksājumu POS kredītos, kas tiek izsniegti zema riska klientiem.

ESTO biznesa modelis paredz klientu piesaisti, tikai izmantojot pārdošanas punktus (POS), tādējādi aizdevumi tiek izsniegti vienīgi mērena un zema riska klientu segmentam.

Līdz šim uzņēmums ir spējis uzturēt kredītportfeli ar saistību neizpildes rādītāju 0,2% apmērā. Turklāt pēc jūlija beigu datiem tikai 0,89% no visu neatmaksāto aizdevumu maksājumiem ir tikuši kavēti 60 vai vairāk dienas.

ESTO tika izveidots 2017. gadā, un tas nodrošina POS pirkumu finansēšanu gan tiešsaistes, gan bezsaistes komersantiem. Uzņēmuma misija ir padarīt iepirkšanos vienkāršu un ērtu. ESTO galvenā stratēģija ir palīdzēt saviem tirdzniecības partneriem pārdot vairāk un padarīt iepirkšanos vienkāršāku klientiem, uzlabojot finansējuma pieejamību.

ESTO sadarbojas ar top spēlētājiem Igaunijas mazumtirdzniecības tirgū

Kopš darbības uzsākšanas, uzņēmums ir piesaistījis aptuveni 26 000 zema un mērena riska POS vairāku maksājumu kredītu klientus. Katru mēnesi aizdevumu izsniedzējs piesaista aptuveni 2400 jaunu klientu. Kopumā uzņēmums ir izsniedzis aptuveni 26 000 kredītu, un 2019. gada augusta beigās tā neto kredītportfelis bija 7 miljoni EUR.

Plašajā partneru tīklā ir virkne Igaunijas tirgū lielāko mazumtirgotāju: Kaup24, ONOFF, Photopoint, Valge Klaar, RDE, Decora, Goldtime un vēl aptuveni 400 citi komersanti. Katru mēnesi ESTO integrē vidēji 30 jaunas partnerattiecības.

“Mintos aizdevumu tirgus ir lieliski piemērots ESTO un mūsu ilgtermiņa izaugsmes plāniem. Tas mums dod iespēju palielināt uzņēmuma atpazīstamību un nodrošina elastīgu pieeju kvalitatīvai investoru bāzei. Mēs esam ļoti priecīgi turpināt sadarbību ar Mintos profesionālo nozares ekspertu komandu,” komentē ESTO vadītājs un dibinātājs Mikk Metsa. 

ESTO piedāvājums Mintos aizdevumu tirgū

Tu tagad vari investēt Igaunijā izsniegtos ESTO patēriņa kredītos, kas tiek atmaksāti ikmēneša maksājumos. ESTO kredīti Mintos aizdevumu tirgū ir izvietoti eiro (EUR) valūtā, un tie ir vidēji 600 EUR apmērā ar vidēji 10 mēnešus ilgu atmaksas termiņu. Kopējais atmaksas termiņu diapazons ir no 3 līdz 48 mēnešiem. 

Paredzamā gada neto peļņa ir līdz 10%, turklāt visi ESTO kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka uzņēmums kredītus atpirks, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Lai saglabātu līdzdalību aizdevumos, ESTO savā bilancē paturēs 10% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem.

Kā ESTO novērtē aizņēmēju kredītspēju?

Viena no stiprākajām ESTO priekšrocībām ir spēja piedāvāt tehnoloģiski spēcīgu finansēšanas risinājumu un ātru lēmumu pieņemšanas procesu, vienlaikus nemazinot kredītportfeļa kvalitāti.

ESTO ir izstrādājis detalizētu kredītspējas novērtēšanas procesu. Pirmā pārbaude tiek veikta, realizējot uzņēmuma biznesa modeli, proti, klientus piesaistot tikai POS vietās.

Pēc tam uzņēmums novērtē pieteikumus, analizējot verificētu informāciju, kas pieejama sociālajos, kredītu, nodokļu un ienākumu reģistros un datubāzēs, piemēram, valdības pensiju centrā ar drošu X-road servera savienojumu, Creditinfo utt.

Tādējādi aizdevuma saņemšanas process neaizņem vairāk kā 60 sekundes, kas komersanta klientiem nodrošina ātru un uzticamu pieeju finansējumam.

Izmanto šo lielisko iespēju izveidot un diversificēt savu investīciju portfeli, pievienojot Igaunijā izsniegtus ESTO aizdevumus. Ja Tu investē, izmantojot Auto Invest rīku, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner