ESTO uzsāk sadarbību ar Multitude Bank, lai veicinātu mazumtirgotāju izaugsmi Eiropā

ESTO Group, inovatīvu maksājumu un iepirkšanās risinājumu nodrošinātājs Baltijā, informē, ka ir noslēdzis stratēģisko partnerību ar Multitude Bank p.l.c. Uzņēmums ir sniedzis šādu darbības un finanšu informāciju:

Multitude Bank ir piešķīrusi 14 miljonus eiro obligāciju programmai, lai atbalstītu ESTO izaugsmi Eiropā. Tas dod pozitīvu ieguldījumu digitālās komercijas vides uzlabošanā Eiropā, ļaujot ESTO piedāvāt patērētājiem finansēšanas risinājumus savā platformā, kas savukārt ļauj mazumtirgotājiem sasniegt savus izaugsmes mērķus.

Multitude Bank, agrāk Ferratum Bank, darbojas jau desmit gadus. Attīstoties Multitude Group kā FinTech uzņēmumu izaugsmes platformai, banka ir paplašinājusi savu piedāvājumu no privātpersonu apkalpošanas līdz biznesa klientu apkalpošanai, tādējādi sniedzot iespēju ārējiem tirgus dalībniekiem gūt labumu no bankas pakalpojumiem.

"Esam priecīgi apvienot spēkus ar ESTO un kopīgiem spēkiem eksponenciāli palielināt vērtību tirgotājiem un patērētājiem. Mums tas sniedz iespēju diversificēt investīcijas ar mūsu Bankas starpniecību un demonstrē izcilu piemēru tam, kā izaugsmes platforma darbojas, veicinot FinTech panākumus arī ārpus Grupas. Mēs ļoti lepojamies, ka varam sadarboties ar tik strauji augošu un labi pozicionētu uzņēmumu, un ceram uz auglīgu sadarbību."

Antti Kumpulainen, Multitude Bank izpilddirektors

"2022. gadā ESTO ir pārspējis visas ekspektācijas, jo mēs jau esam sasnieguši savus gada izaugsmes mērķus. Kopš ESTO dibināšanas esam veicinājuši vairāk nekā 300 miljonus eiro lielus darījumus simtiem tūkstošu Eiropas patērētāju un tirgotāju. Sadarbībā ar Multitude Bank mēs turpinām būt spēcīgs un uzticams partneris mūsu mazumtirgotājiem, ļaujot tiem maksimāli palielināt savus panākumus un pārdošanas apjomus, izmantojot mūsu tirdzniecības platformu."

ESTO Group izpilddirektors Mikk Metsa

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner