Eurocent pašreizējā situācija

Jaunākā informācija par Eurocent lietu 2019. gada 15. jūlijā:

2019. gada jūlijā Krakovas rajona tiesa joprojām nav apstiprinājusi Eurocent kreditoru sarakstu. Kā jau iepriekš informējām, Mintos 2018. gada 6. jūnijā Krakovas apgabaltiesā iesniedza apliecinošus dokumentus, kas apstiprina Mintos investoru prasījumus. Gaidāms, ka kreditoru saraksts pilnībā tiks apstiprināts 2019. gadā, bet ne mēs, Mintos, ne mūsu juridiskie konsultanti nevar droši prognozēt notikumu attīstības gaitu.

Eurocent finanšu pārskati par 2018. gada 3. ceturksni ir pieejami šeit.


Vēlamies Tevi informēt par esošo situāciju Eurocent lietā. Kā iepriekš ziņojām, 2018. gada 9. maijā Krakovas apgabaltiesa oficiāli atzina Eurocent par bankrotējušu.

Šajā datumā tiesa paziņoja, ka uzņēmumi, kuriem Eurocent ir parādā naudu, 30 dienu laikā var iesniegt savus prasījumus. Ar Polijas vietējā juridiskā biroja palīdzību Mintos 2018. gada 6. jūnijā Krakovas apgabaltiesā iesniedza apliecinošus dokumentus, kas apstiprina Mintos investoru prasījumus.

Noslēdzoties 30 dienu periodam, tiesai divu mēnešu laikā bija jāapstiprina kreditoru saraksts. Tomēr tiesas procesu kavēšanās dēļ kreditori vēl nav saņēmuši nekādu paziņojumu par to, vai viņu prasījumi jau ir tikuši pieņemti.

Mintos prioritāte ir aizsargāt mūsu investoru intereses. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu labvēlīgu iznākumu visiem šīs situācijas skartajiem investoriem.

Līdzko no apgabaltiesas tiks saņemta jebkāda informācija par prasījumu statusu, mēs par to paziņosim. Tikmēr Tu šeit vari apskatīt jaunāko Eurocent finanšu pārskatu, kas tika publicēts 2018. gada 30. jūnijā.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar mūsu investoru apkalpošanas komandu, rakstot uz [email protected].

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner