EuroOne maina nosaukumu uz Rapido Finance

No 2019. gada 18. februāra aizdevumu iznsiedzējs EuroOne maina savu nosaukumu Mintos aizdevumu tirgū uz Rapido Finance, kas ir tā vietējā uzņēmuma nosaukums Spānijā.

Tas tiek darīts, jo EuroOne grupa paplašinās un plāno piedāvāt dažāda veida produktus, savukārt Rapido Finance (EuroOne) koncentrējas uz īstermiņa aizdevumu izsniegšanu. Nomainot uzņēmuma zīmolu uz Rapido Finance, tiks nodrošināta lielāka skaidrība par to, kuri aizdevumi tiek piedāvāti Mintos investoriem.

Rápido Finance S.L.U. ir specializēts patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā elastīgus aizdevumus prasībām atbilstošiem klientiem Spānijā. Lai uzsāktu savu darbību Spānijā, EuroOne 2017. gada augustā iegādājās Rapido Finance S.L.U., kas darbojas zem NetCredit zīmola. Šobrīd Rapido Finance saviem klientiem piedāvā LunaCredit un LunaCard produktus, un uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst OK Money un Kyzoo zīmolu izveide. LunaCredit un LunaCard produkti patērētājiem nodrošina ātru piekļuvi kredītiem, izmantojot viedtālruņus.

Nosaukuma maiņa nekādi neietekmēs aizdevumus, kas izsniegti ar EuroOne zīmolu. Ja Tev ir spēkā esošas investīcijas EuroOne izsniegtos aizdevumos, Tavas investīcijas tiks automātiski atjauninātas uz jauno nosaukumu.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner