EuroOne zmienia swoją nazwę na Rapido Finance

Z dniem 18 lutego 2019 roku, firma pożyczkowa EuroOne działająca na platformie Mintos, zmienia swoją nazwę na Rapido Finance, czyli taką samą, jak jej lokalny podmiot działający w Hiszpanii.

Zmiana nazwy związana jest z rozszerzeniem działalności prowadzonej przez EuroOne Group i planowanym oferowaniem różnych produktów, przy jednoczesnej koncentracji firmy Rapido Finance (EuroOne) na oferowaniu pożyczek krótkoterminowych. Stosowanie nazwy Rapido Finance zapewnia większą przejrzystość związaną z pożyczkami oferowanymi inwestorom na platformie Mintos.

Rapido Finance S.L.U. jest specjalistycznym dostawcą usług z zakresu consumer finance, oferującym elastyczne pożyczki klientom w Hiszpanii. Aby rozpocząć działalność w Hiszpanii, w sierpniu 2017 roku EuroOne nabyła firmę Rapido Finance S.L.U. prowadzącą działalność pod nazwą NetCredit. Obecnie, firma Rapido Finance oferuje swoim klientom produkty LunaCredit i LunaCard, a ponadto planuje w przyszłości wprowadzić na rynek marki OK Money i Kyzoo. Produkty LunaCredit i LunaCard zapewniają klientom szybki dostęp do pożyczek za pośrednictwem smartfonów.

Zmiana nazwy nie będzie miała żadnego wpływu na pożyczki udzielone pod marką EuroOne. Jeśli obecnie inwestujesz w pożyczki udzielane przez EuroOne, Twoje inwestycje zostaną automatycznie zaktualizowane pod nową nazwą.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner