Evergreen Finance London Ltd, poskytovatel půjček ze Spojeného království, se připojuje na Mintos

21.01.2020

mintosblog

  • Nezařazené

Evergreen Finance London Ltd, nový poskytovatel půjček ze Spojeného království, se připojuje na tržiště a Vy můžete nyní investovat do jeho osobních půjček a získat čistý roční výnos až 10 %. 

Společnost Evergreen Finance byla založena v roce 2014 a je regulována britským finančním regulátorem Financial Conduct Authority (FCA), jedním z nejuznávanějších finančních regulátorů v Evropě. Společnost poskytuje svým zákazníkům osobní půjčky prostřednictvím značky Moneyboat.co.uk.

Moneyboat.co.uk poskytuje menší půjčky od 200 GBP do 1 500 GBP pro nové zákazníky s dobou splácení od 2 do 6 splátek s úrokovou sazbou 0,7 % za den. Společnost k 30. září 2019 poskytla půjčky 37 371 zákazníkům v hodnotě 27,7 milionů GBP.

Zákazníci Moneyboat.co.uk jsou obyvatelé Spojeného království, obvykle z dělnické třídy, kteří preferují rychlý a pohodlný přístup k osobním úvěrům. Většinou si půjčují, aby pokryli neočekávané výdaje.

Všechny žádosti o úvěr jsou podány prostřednictvím webových stránek společnosti, které jsou také uzpůsobeny pro mobilní zařízení. Žadatelé jsou předběžně prověřeni algoritmem, je zkontrolována jejich úvěruschopnost a pokud splní nastavená kritéria, tak jsou schváleni pro poskytnutí úvěru. Přijatá data jsou recenzovaná předními britskými agenturami hodnotícími uvěruschopnost. Po schválení žadatele jsou vytvořené smlouvy o úvěru zaslány k elektronickému podpisu. Celý proces trvá jen několik minut.

„Mít možnost získat finanční prostředky pro růst našeho portfolia s flexibilitou, kterou nabízí Mintos, tedy možnost splácet investorovi až ve chvíli, kdy zákazník zaplatí svoji splátku, je obrovská plusová výhoda, kterou alternativní platformy neposkytují. Tato flexibilita pomáhá ve zmírnění rizika investorů, jelikož jako poskytovatel úvěrů „nesedíme“ na přebytečném kapitálu,“říká Yisrael Perkel, ředitel Evergreen Finance.

Evergreen Finance na Mintosu

Úvěry poskutnuté společností Evergreen Finance v UK můžete na Mintosu nalézt ve výši od 231 EUR až po 1 737 EUR s dobou splácení od 2 do 6 splátek. Můžete očekávat čistý roční výnos až 10 %. Na Mintosu získává společnost Dobrozaim Mintos Rating B+.

Všechny půjčky umístěné společností Evergreen Finance na tržiště jsou zajištěny garancí zpětného odkupu a budou poskytovatelem půjček odkoupeny zpět, pokud budou v prodlení déle než 60 dní. Zároveň si společnost ponechá 10 % všech půjček na své rozvaze, aby si udržela tzv. kůži ve hře.

Společnost Evergreen Finance měla k 30. září 2019 čisté úvěrové portfolio 4,1 miliony GBP. Společnost dosáhla během finančního roku zkončeného v červnu 2019 tržeb 11,1 milionů GBP.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost přidat investice ze Spojeného království do svého úvěrového portfolia. Pokud je nástroj Auto Invest vaším preferovaným způsobem investování na Mintosu, tak nezapomeňte odpovídajícím způsobem aktualizovat jeho nastavení.

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás