ExpressCredit a CREDIUS zahajují cashback kampaně!

Ano, čtete správně! S potěšením Vám dnes oznamujeme spuštění nejen jedné, ale rovnou dvou cashback kampaní. Jedna od společnosti CREDIUS a druhá od ExpressCredit Botswana.

Získejte s pomocí CREDIUS cashback kampaně bonus až 2 %

CREDIUS, který byl založen roku 2013, je jedna z pěti největších úvěrových společností zaměřených na alternativní financování a první úvěrová společnost v Rumunsku, která poskytuje end-to-end  online spotřebitelské úvěry (poskytnutí úvěru je kompletně online). Nyní Vám společnost nabízí cashback až 2 % za investice do všech svých půjček s dobou splácení 14 a více měsíců. Tato speciální nabídka platí pouze dva týdny od 8. července 2019 do 22. července 2019.

Abyste byli kvalifikováni pro cashback bonus, tak musíte investovat minimálně 100 EUR do CREDIUS půjček. Cashback je nabízen na základě minimální výše investice do půjček od společnosti CREDIUS:

  1 % za investování 100 EUR až 499 EUR do CREDIUS půjček;

  1,5 % za investování 500 EUR až 999 EUR do CREDIUS půjček;

  2 % za investování více než 1 000 EUR do CREDIUS půjček. 

Pouze investice učiněné na Primárním trhu jsou kvalifikovány pro cashback bonus. Pokud si přejete získat cashback bonus, tak se nejprve musíte do kampaně zaregistrovat. 

Zaregistrujte se nyní >

Pro bližší informace si přečtěte Všeobecné podmínky akce.

CREDIUS je financován skupinou private equity ze Spojených států amerických, která spravuje aktiva v hodnotě okolo 3 miliard USD. CREDIUS od svého založení poskytl půjčky za více než 48 milionů EUR a má úvěrové portfolio přibližně 14 milionů EUR.

Investujte do ExpressCredit půjček z Botswany a vydělejte na tom!

ExpressCredit Vám nyní dává šanci získat extra výdělek za Vaše investice. Pospěšte, toto je omezená nabídka dostupná pouze od 8. července 2019 do 22. července 2019.

Kampaň od společnosti ExpressCredit je přímočará. Vše, co musíte udělat, je investovat do půjček poskytnutých v Botswaně, které mají splatnost 270 a více dní. Pokud budete investovat do těchto půjček, tak obdržíte bonus 2 % bez ohledu na investovanou částku.

Skupina ExpressCredit je inovativní poskytovatel spotřebitelských úvěrů, který podniká v Botswaně a Zambii. ExpressCredit Proprietary Limited byla založena v roce 2015 a získala licenci místního botswanského regulačního orgánu pro nebankovní finanční instituce v lednu 2017.

Pouze investice učiněné na Primárním trhu jsou kvalifikovány pro cashback bonus. Pokud si přejete získat cashback bonus, tak se nejprve musíte zaregistrovat do kampaně. 

Zaregistrujte se nyní >

Pro bližší informace si přečtěte Všeobecné podmínky akce.

ExpressCredit svým zákazníkům primárně nabízí krátkodobé půjčky, kde se den splacení shoduje se dnem výplaty zákazníka. Společnost také nabízí státním zaměstnancům půjčky se splátkami.

ExpressCredit má speciální dohodu s odbory a institucemi, na základě které jsou finanční prostředky strženy přímo z platu uživatele půjčky, což zajišťuje jednu z nejnižší měr selhání.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner