ExpressCredit grupa piesaista jaunu patēriņa kredītu finansējumu no ASV bāzēta investora

Zemāk sniegto paziņojuma tekstu AS Mintos Marketplace (Mintos) sniedza ExpressCredit – Mintos sadarbības partneris, kas piedāvā investīciju iespējas mintos.com platformā.

Subsahāras Āfrikā strādājošā kredītu izsniedzēja ExpressCredit grupa (“ExpressCredit”) ir piesaistījusi jaunu finansējumu 9 miljonus ASV dolāru (7,74 miljonus eiro) apmērā specializēto finanšu operāciju veikšanai Botsvānā. Tas ļauj uzņēmumam diversificēt finanšu resursus un daļēji refinansēt esošos kredītlīnijas, ko finansē Mintos investori.

Finansējumu nodrošināja ASV bāzēts alternatīvu aktīvu pārvaldītājs un investors, kas piedāvā uz aktīviem balstītus kreditēšanas risinājumus aizņēmējiem, kuri meklē finansējumu 5 līdz 35 miljonu ASV dolāru apmērā. Finansējuma piesaistes procesu nodrošināja Finacity Corporation, kas ir līderis ar aktīviem nodrošināta apgrozāmā kapitāla finansēšanas risinājumu strukturēšanā un nodrošināšanā, un Africa Growth Capital – finanšu konsultants, kas darbojas Subsahāras Āfrikā.

"Botsvāna ir ceļā uz spēcīgu ekonomikas izaugsmi, un mēs sagaidām, ka pieprasījums pēc patēriņa kredītiem palielināsies, pateicoties šim jaunajam finansēšanas instrumentam. Jaunā kredītu finansēšanas programma tiek īstenota īstajā brīdī, lai diversificētu finansējuma iespējas un atbalstītu ExpressCredit un tā vērienīgos izaugsmes plānus Botsvānā. Tā palielinās mūsu likviditāti un vēl vairāk nostiprinās mūsu kā viena no vadošajiem specializētā finansējuma sniedzējiem pozīcijas tirgū."

ExpressCredit Botsvāna vadītāja Charlotte Mathula

ExpressCredit grupa arī turpmāk piedāvās pievilcīgas investīciju iespējas privātajiem investoriem, Mintos platformā izvietojot ExpressCredit Botsvānā izsniegtus patēriņa kredītus.

Par ExpressCredit grupu

2016. gadā dibinātā ExpressCredit grupa ir Latvijā bāzēts patērētāju kreditēšanas uzņēmums, kas darbojas vairākos Subsahāras Āfrikas tirgos, tostarp Namībijā, Zambijā, Botsvānā un Lesoto. Ar vairāk nekā 60 filiālēm ExpressCredit pārvalda daudzkanālu kreditēšanas platformu valsts un privātā sektora darbiniekiem, kurus nepietiekami apkalpo tradicionālie finansētāji. Tā piedāvā tiešsaistes alternatīvus kreditēšanas risinājumus valstīs, kurās dominē bezsaistes kreditēšanas risinājumi, vienlaikus nodrošinot atbilstību KYC un citām regulatīvajām prasībām. Grupai ir arī līgumi ar privātiem uzņēmumiem, arodbiedrībām un valsts iestādēm (atskaitījumu kodi), lai tās struktūrvienības varētu tieši debetēt kredītu maksājumus no aizņēmēju algām.

Daži ExpressCredit grupas un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner