ExpressCredit i CREDIUS uruchamiają swoje kampanie dotyczące zwrotu części zainwestowanych środków!

Tak dobrze przeczytałeś(-aś)! Dzisiaj, z radością ogłaszamy nie jedną, lecz dwie kampanie dotyczące zwrotu części zainwestowanych środków – jedną oferowaną przez firmę CREDIUS, a drugą przez firmę ExpressCredit Botswana.

Zyskaj 2% premię w ramach kampanii firmy CREDIUS dotyczącej zwrotu części zainwestowanych środków

Założona w 2013 roku, firma CREDIUS jest jednym z pięciu największych alternatywnych pożyczkodawców w Rumunii, który był pierwszą firmą pożyczkową w tym kraju, która uruchomiła oferowaną w interencie pożyczkę konsumencką typu end-to-end. Obecnie, firma oferuje zwrot części zainwestowanych środków do wysokości 2% z tytułu wszystkich jej pożyczek, w przypadku których pozostały termin spłaty wynosi 14 miesięcy lub więcej. Ta specjalna oferta jest ważna jedynie przez dwa tygodnie od dnia 8 lipca 2019 roku do 22 lipca 2019 roku. 

Aby otrzymać premię w postaci zwrotu części zainwestowanych środków, musisz zainwestować w pożyczki firmy CREDIUS co najmniej 100 EUR. Zwrot części zainwestowanych środków będzie realizowany w następujący sposób, w odniesieniu do minimalnej zainwestowanej kwoty w pożyczki firmy CREDIUS:

– 1% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki firmy CREDIUS w wysokości od 100 EUR do 499 EUR;

– 1,5% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki firmy CREDIUS w wysokości od 500 EUR do 999 EUR;

– 2% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki CREDIUS w wysokości ponad 1.000 EUR.

Oferta dotyczy wyłącznie inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części zainwestowanych środków, do udziału w kampanii musisz się zgłosić przed dokonaniem inwestycji. 

Zgłoś się już teraz >

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem.

Firma CREDIUS posiada wsparcie prywatnej grupy kapitałowej ze Stanów Zjednoczonych, która zarządza aktywami w wysokości ok. 3 mld USD. Od założenia, firma CREDIUS udzieliła pożyczek o wartości ponad 48 mln EUR i posiada portfel kredytowy o wartości wynoszącej ok. 14 mln EUR.

Zainwestuj w udostępniane przez firmę ExpressCredit pożyczki udzielane w Botswanie i zarabiaj!

Obecnie, firma ExpressCredit daje Ci możliwość dodatkowego zarobku od zainwestowanych przez Ciebie środków. Musisz się jednak spieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i jest dostępna od dnia 8 lipca 2019 roku do 22 lipca 2019 roku.

Firma ExpressCredit uruchomiła bezpośrednią kampanię. Aby otrzymać premię w postaci zwrotu części zainwestowanych środków, wystarczy, że zainwestujesz w pożyczki udzielane przez firmę pożyczkową z Botswany, których termin spłaty wynosi 270 dni lub więcej. Jeśli dokonasz tej inwestycji, otrzymasz premię w wysokości 2%, niezależnie od zainwestowanej przez Ciebie kwoty.

Grupa ExpressCredit jest innowacyjnym pożyczkodawcą oferującym pożyczki konsumenckie, która prowadzi działalność w Botswanie i Zambii. Założona w 2015 roku, firma ExpressCredit Proprietary Limited otrzymała licencję w styczniu 2017 roku wydaną przez lokalny urząd regulacyjny w Botswanie, tj. Urząd ds. Kontroli Pozabankowych Instytucji Finansowych.

Oferta dotyczy wyłącznie inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części zainwestowanych środków, do udziału w kampanii musisz się zgłosić przed dokonaniem inwestycji.

Zgłoś się już teraz >

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem.

Firma ExpressCredit przede wszystkim oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki, dopasowując terminy ich spłat do terminów otrzymywania przez nich wynagrodzeń. Firma oferuje również pożyczki ratalne pracownikom instytucji rządowych.

ExpressCredit posiada specjalne umowy ze związkami zawodowymi i innymi instytucjami, dzięki czemu spłaty potrącane są bezpośrednio z wynagrodzeń pożyczkobiorców, co sprawia, że wskaźniki niespłacanych pożyczek udzielanych przez firmę są jednymi z najniższych na rynku Mintos.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner