ExpressCredit Namibia paplašina savu produktu piedāvājumu Mintos platformā

Tagad ExpressCredit Namibia piedāvā investēt īstermiņa kredītos ar procentu likmēm līdz 13,5% gadā. Tas ir papildinājums uzņēmuma esošajam vairāku maksājumu kredītu portfelim Mintos platformā.

Par ExpressCredit Namibia

 

ExpressCredit savu darbību Namībijā uzsāka 2017. gadā un šajā laikā ir piedzīvojis strauju izaugsmi, kļūstot par otro lielāko mikrokredītu izsniedzēju Namībijā saskaņā ar NAMFISA (Namībijas finanšu iestāžu uzraudzības iestāde) datiem. ExpressCredit Namibia ir 22 filiāļu tīkls, kas aptver visu valsti un veicina finanšu iekļaušanu. Kopš dibināšanas uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 109 000 kredītu ar kopējo vērtību aptuveni 26 miljoni eiro.

ExpressCredit Namibia īstermiņa kredīti Mintos platformā

 

Gada procentu likme Līdz 13,5%
Vidējais kredīta apmērs € 120
Vidējais termiņš 1 mēnesis
Līdzdalība aizdevumā 5%
Mintos Risk Score 5
Atpirkšanas pienākums

 

Visiem ExpressCredit Namibia īstermiņa kredītiem ir atpirkšanas pienākums.

Kreditēšanas uzņēmumam ir piešķirts Mintos Risk Score 5 ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 4, aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 7, atpirkšanas spēja – 5 un sadarbības struktūra – 4.

Citi ExpressCredit Namibia jaunumi

 

2020. gada beigās ExpressCredit izpildīja nepieciešamās prasības un saņēma Finanšu ministrijas izsniegtu atskaitījuma kodu, kas uzņēmumam ļauj piedāvāt kredītus valsts sektorā strādājošajiem un vēl vairāk diversificēt savu kredītportfeli, tajā iekļaujot jauna tirgus segmenta kredītus ar 6 mēnešus līdz 5 gadus ilgu atmaksas termiņu. Ņemot vērē virkni stingri prasību, ExpressCredit ir viens no tikai dažiem uzņēmumiem šajā tirgū, kas ir ieguvis atskaitījuma kodu.

Kā investēt ExpressCredit Namibia īstermiņa kredītos

 

ExpressCredit Namibia īstermiņa kredīti tiks pievienoti diversifikācijas un augstas ienesības stratēģijai. Ja gribi investēt šajos kredītos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries pielāgot savus stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, Tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner