ExpressCredit un CREDIUS uzsāk naudas atmaksas akcijas!

Jā, Tu nepārklausījies! Šodien mēs ar prieku informējam par veselu divu naudas atmaksas akciju sākšanos – vienu piedāvā CREDIUS, bet otru ExpressCredit Botswana.

Nopelni 2% bonusu CREDIUS naudas atmaksas akcijā

2013. gadā dibinātais CREDIUS ir viens no pieciem lielākajiem alternatīvajiem aizdevējiem un pirmais kreditēšanas uzņēmums Rumānijā, kas ieviesa pilna servisa tiešsaistes patēriņa kredīta produktu. Tagad uzņēmums piedāvā naudas atmaksu līdz 2% apmērā visiem saviem aizdevumiem, kuru atlikušais termiņš ir vismaz 14 mēneši. Šis īpašais piedāvājums ir spēkā tikai divas nedēļas no 2019. gada 8. jūlija līdz 2019. gada 22. jūlijam.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, Tev CREDIUS aizdevumos ir jāinvestē vismaz 100 eiro. Naudas atmaksa tiks piedāvāta atkarībā no minimālās CREDIUS aizdevumos investētās summas šādā apmērā:

– 1%, investējot 100 līdz 499 eiro CREDIUS aizdevumos;

– 1,5%, investējot 500 līdz 999 eiro CREDIUS aizdevumos;

– 2%, investējot vairāk nekā 1000 eiro CREDIUS aizdevumos.

Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas. Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Piesakies dalībai akcijā >

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem. 

CREDIUS atbalsta privātā kapitāla grupa no Amerikas Savienotajām Valstīm, kas pārvalda aktīvus aptuveni trīs miljardu ASV dolāru apmērā. Kopš darbības uzsākšanas CREDIUS ir izsniedzis aizdevumus vairāk nekā 48 miljonu eiro apmērā, un tā kredītportfelis ir aptuveni 14 miljoni eiro.

Investē ExpressCredit Botsvānā izsniegtos aizdevumos un pelni!

ExpressCredit Tev tagad piedāvā iespēju gūt papildus peļņu no investīcijām. Bet pasteidzies, jo šis piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu no 2019. gada 8. jūlija līdz 2019. gada 22. jūlijam.

ExpressCredit uzsāktā akcija ir pavisam vienkārša –  lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, Tev ir jāveic investīcijas tā Botsvānā izsniegtos aizdevumos, kuru atmaksas termiņš ir 270 dienas vai vairāk. To izdarot, Tu saņemsi 2% bonusu neatkarīgi no investētās summas. 

ExpressCredit grupa ir inovatīvs patērētāju kreditors, kas darbojas Botsvānā un Zambijā. 2015. gadā izveidotais ExpressCredit Proprietary Limited 2017. gada janvārī saņēma vietējā Botsvānas regulatora – Nebanku finanšu iestāžu regulatīvās iestādes – izsniegtu licenci.

Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas. Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Piesakies dalībai akcijā >

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem.

ExpressCredit saviem klientiem galvenokārt piedāvā īstermiņa kredītus, kuru atmaksas datums tiek noteikts vienā dienā ar algas saņemšanas datumu. Tas izsniedz arī aizdevumus ar atmaksu vairākos maksājumos valsts iestāžu darbiniekiem. 

ExpressCredit ir noslēdzis īpašas vienošanās ar arodbiedrībām un institūcijām, kas visus maksājumus ļauj debitēt tieši no aizņēmēja algas, tādējādi nodrošinot vienu no zemākajiem maksājumu saistību nepildīšanas rādītājiem Mintos aizdevumu tirgū.

 

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner