FCA regulētais Novaloans no Apvienotās Karalistes pievienojas Mintos

28.06.2019

mintosblog

Lieliskas ziņas ikvienam, kam interesē plašākas investīciju iespējas no Apvienotās Karalistes – Mintos ir uzsācis sadarbību ar Apvienotajā Karalistē bāzētu aizdevumu izsniedzēju Novaloans Ltd, kas darbojas ar zīmolu Cash4unow!

2012. gadā dibināto Novaloans pilnvaro un regulē Lielbritānijas Finanšu pakalpojumu pārvalde (FCA), un tas piedāvā aizdevumus augstu izmaksu īstermiņa kredītu tirgū, kas Apvienotajā Karalistē tiek regulēts. Uzņēmums specializējas pieejamu aizdevumu nodrošināšanā klientiem Apvienotajā Karalistē robežās no 150 GBP (172 EUR) līdz 1000 GBP (1146 EUR).

Kopš dibināšanas Novaloans ir izsniedzis vairāk nekā 73 360 aizdevumu ar kopējo vērtību vairāk nekā 20 miljoni sterliņu mārciņu (22,56 miljoni eiro). Pēdējo sešu gadu laikā uzņēmums ir piesaistījis aptuveni 42 349 unikālo klientu.

Novaloans prioritāte ir atbildīga aizdošana

Apvienotajā Karalistē augstu izmaksu īstermiņa kredītu tirgus tiek stingri regulēts. Tomēr Novaloans uzsver, ka pat pirms tirgus regulatoru noteikto limitu ieviešanas tā prioritāte vienmēr bija atbildīga aizdošana, un tas ir ļāvis uzņēmumam turpināt augt, neraugoties uz stingrāku vidi.

“Mēs jau kādu laiku meklējām elastīga un uzticama finansējuma avotu, kas mums dotu iespēju kontrolēti paplašināt savu biznesu. Iepriekšējie avoti mums varēja piedāvāt tikai konkrēta apjoma aizdevumus uz noteiktu laika periodu, tādējādi nenodrošinot pietiekamu elastību pakāpeniskā aizdevumu saņemšanā un atmaksā,” komentē Patriks Grīns, Novaloans Ltd direktors.

“Tāpēc mēs bijām ļoti priecīgi, uzzinot par Mintos aizdevumu tirgu, jo tas piedāvā mūsu biznesa modelim atbilstošu elastīgu finansējumu mūsu izsniegtajiem aizdevumiem. Esam gandarīti, ka mūsu aizdevumi tagad ir izvietoti Mintos aizdevumu tirgū! Mums ir radies ļoti labs priekšstats par Mintos komandas profesionalitāti un efektivitāti, kas mums ļāva pāriet uz šo posmu, un tagad mēs ceram uz sekmīgu turpmāko sadarbību, kas dos ieguvumu visām iesaistītajām pusēm,” piebilst Grīns.

Novaloans aizdevumi Mintos tirgū

Apvienotajā Karalistē izsniegtie Cash4unow zīmola Novaloans aizdevumi Mintos tiks izvietoti eiro valūtā, un tie būs robežās no 172 EUR līdz 1146 EUR ar atmaksas termiņu no četriem līdz sešiem mēnešiem. Aizdevumi tiek atmaksāti ikmēneša maksājumos. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12,5% gadā.

Papildus tam visi aizdevumu tirgū pieejami Novaloans aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma.

Četru mēnešu periodā līdz 2019. gada 31. marta, Novaloans ieņēmumi sastādīja 1,448 miljonus sterliņu mārciņu (aptuveni 1,63 miljons eiro) un apgrozāmie neto līdzekļi (saistības) bija 1,19 miljonus sterliņu mārciņas (1,35 miljons eiro). Šajā laika posmā tika izsniegti 10 296 aizdevumi.

 

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums