Fenchurch Legal mātesuzņēmuma SHP maksātnespējas procesa uzsākšana

Kreditors ir uzsācis tiešā Fenchurch Legal īpašnieka SHP Capital Holdings Limited (SHP) maksātnespējas procesu, ņemot vērā to, ka tas nebija izpildījis vienas no savām saistībām. SHP kontrole ir nodota ieceltam administratoram, kura galvenais mērķis ir izmantot SHP aktīvus, lai atmaksātu kreditoriem pienākošās summas. Iespējams, ka tiks veikta SHP korporatīvā pārstrukturēšana.

Kā tas ietekmēs Fenchurch?

Fenchurch Legal ir atsevišķa juridiska vienība, un tā turpina darbību kā ierasts. Mēs nedomājam, ka ar SHP saistītās problēmas finansiāli ietekmēs uzņēmumu, jo:

  • Uzņēmums 2021. gadu noslēdza ar augstu pašu kapitāla un aktīvu attiecību 31 % apmērā.
  • Tā kredītportfelis sasniedza gandrīz 20 miljonus eiro augstas kvalitātes aizdevumu.
  • Uz 2021. gada beigām nebija ienākumus nenesošu aizdevumu.

Turklāt Fenchurch saistības pret mātesuzņēmumu ir pakārtotas tā saistībām pret Mintos investoriem. Tas nozīmē, ka kreditēšanas uzņēmumam vispirms ir jāsedz maksājumi Mintos investoriem, un tikai pēc tam jāizpilda saistības pret SHP. Līdz ar to Mintos neveic nekādus ierobežojošus pasākumus attiecībā uz Mintos platformā izvietotajiem Fenchurch aizdevumiem.

Kad Fenchurch pievienojās Mintos, SHP sniedza grupas garantiju. Lai gan garantija joprojām ir spēkā, tās kā papildu nodrošinājuma vērtība ir samazinājusies. Svarīgi pieminēt, ka uzņēmuma stāvoklis jau kādu laiku ir bijis labāks nekā grupai, un šī informācija jau ir atspoguļota Mintos Risk Score ar grupas garantijas zemo svērto ietekmi. No šodienas grupas garantija vairs netiks iekļauta kreditēšanas uzņēmuma pārskatā Mintos platformā, un, ņemot vērā tās zemo svērto ietekmi, noapaļotais Mintos Risk Score šī uzņēmuma aizdevumiem nemainās. Rādītājs tiks pārrēķināts, tiklīdz no Fenchurch saņemsim vairāk informācijas par to, kāds cits nodrošinājums aizstās grupas garantiju.

Aicinām dalīties ar saviem komentāriem un jautājumiem šai tēmai veltītajā Mintos kopienas sadaļā.

Par Fenchurch

Fenchurch Legal ir Apvienotajā Karalistē bāzēts tiesvedības finansēšanas speciālists, kas Apvienotās Karalistes advokātu birojiem piedāvā elastīgu finansējuma risinājumu nelielu ATE (After the Event – pēc notikuma) prasību finansēšanai. Katra uzņēmuma izmaksātā atlīdzība ir apdrošināta ar ATE apdrošināšanas polisi.

Fenchurch Legal ir daļa no SHP Capital grupas, kas nodarbojas ar korporatīvo kreditēšanu, galvenokārt nodrošinot finansējumu Apvienotās Karalistes uzņēmumiem. Uzņēmuma klienti ir mazi Apvienotajā Karalistē reģistrēti advokātu biroji, kas specializējas ATE prasību pieņemšanā prasītāju vārdā. Ik nedēļu tiek finansēts liels skaits nelielu juridisko lietu. Vidējais izsniegtā aizdevuma apmērs ir aptuveni 3000 GBP, un vidējais termiņš ir no 6 līdz 12 mēnešiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner