Finko a Sun Finance prodlužují své sváteční cashback kampaně!

Zmeškali jste příležitost získat 0,5% cashback? Teď je tu další šance – kampaň Finko a Sun Finance byla prodloužena do 10. ledna!


S radostí Vám dnes chceme oznámit dvě sváteční cashback kampaně – jedna od společnosti Finko a druhá od společnosti Sun Finance. Společnosti Finko a Sun Finance Vám nyní dávají možnost vydělat si 0,5% cashback na všech úvěrech.

Abyste cashback obdrželi, je třeba, abyste se do této kampaně zapojili a následně investovali do úvěrů Finko nebo Sun Finance na Primárním trhu.

Zapojte se nyní

O společnosti Finko
Finko je globální finanční společnosti s pobočkami působícími v Arménii, Gruzii, Moldavsku, Rusku a na Ukrajině. Od listopadu 2019 jsou všechny úvěry poskytované jednotlivými pobočkami společnosti (Varks, Lendo, Sebo, Metrokredit a Dinero) na Mintosu vedeny pod skupinovou značkou Finko (zjistit více). Společnost Finko má více než 1,5 milionu registrovaných zákazníků a od svého založení již zpracovala 12,8 milionu žádostí o úvěr. K 30. listopadu 2019 činil celkový objem úvěrů poskytnutých napříč všemi pobočkami společnosti více než 577 milionů €. Společnost neustále roste na svých domácích trzích a zároveň prověřuje možnosti vstupu na trhy nové. Někteří kapitáloví investoři společnosti Finko jsou zároveň kapitálovými investory Mintosu.

O společnosti Sun Finance
Společnost Sun Finance na Mintosu uvedla své pobočky v Lotyšsku, Polsku, Dánsku, Kazachstánu a Mexiku. Od roku 2019 jsou všechny úvěry poskytnuté pobočkami společnosti (Bino, Kuki.pl, Simbo, Tengo, Dineria) na Mintosu vedeny pod značkou Sun Finance (zjistit více). Společnost Sun Finance má více než 2,5 milionu registrovaných zákazníků a od svého založení obdržela již přes 5,4 milionu žádostí o úvěr. Společnost dosud poskytla v rámci všech svých poboček úvěry ve výši více než 425 milionů €, na svých domácích trzích neustále roste a zároveň zvažuje strategické příležitosti pro vstup na trhy nové. Někteří kapitáloví investoři společnosti Sun Finance jsou zároveň kapitálovými investory Mintosu.

Tato nabídka platí po omezenou dobu, a to od 16:00 (UTC+2) 2. ledna 2020 do 23:59 (UTC+2) 10. ledna 2020. Pouze investice provedené na Primárním trhu Mintos mají nárok na cashback. K obdržení cashbacku je třeba se zapojit do cashback kampaně. Investice provedené před zapojením se do kampaně nemají nárok na cashback. Cashback bude na Váš Mintos účet připsán do 3 pracovních dnů po skončení kampaně. Viz plné znění obchodních podmínek

Přejeme Vám krásné svátky a příjemný start do nového roku!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner