Finko apvieno savus aizdevumu izsniedzējus vienā grupā

rokredit-lvStarptautiskais finanšu uzņēmums Finko ir nolēmis apvienot visus savus dažādos tirgos darbojošos zīmolus zem viena grupas zīmola. Mintos pieejamie Finko zīmoli darbojas Armēnijā, Moldovā, Ukrainā, Krievijā un Gruzijā.

No novembra  Varks, Sebo, Dinero, Metrokredit un  Lendo ir apvienoti zem Finko grupas zīmola, kura kopējais Mintos izvietoto aizdevumu apmērs sastāda aptuveni 69 miljonus eiro. Finko apvienošanās palielina uzņēmuma darbības efektivitāti, tādējādi sekmējot tā turpmāko izaugsmi.

Visi grupas zīmoli ir apvienoti zem Finko jumta zīmola gan iekšēji, gan ārēji, tostarp Mintos aizdevumu tirgū.

Kā tas ietekmēs Mintos investorus?

Aizdevumu izsniedzēju zīmola maiņa ietekmē iepriekšminēto aizdevumu izsniedzēju nosaukumus Mintos aizdevumu tirgus piedāvājumā un investēšanas iespēju filtros.

Finko grupas aizdevumu izsniedzēji Mintos aizdevumu tirgū vairs netiks izvietoti atsevišķi, izmantojot to līdzšinējos zīmolu nosaukumus. Turpmāk investori visos filtros (Auto Invest, pirmreizējā tirgū un otrreizējā tirgū) un aizdevumu izsniedzēju sadaļā redzēs Finko. Lūdzu, ņem vērā, ka Auto Invest iestatījumi tiks atjaunināti automātiski: ja investors bija uzstādījis stratēģiju, kura ietvēra, piemēram, Varks (Armēnija) un Dinero (Ukraina) aizdevumus, tad tagad šī stratēģija uzrādīs Finko un attiecīgās aizdevumu izsniegšanas valstis (Armēnija un Ukraina).

Katrs zīmols saglabās savu identitāti un juridisko struktūru attiecīgajos tirgos, un to ikdienas darbībā izmaiņas netiks veiktas.

Par Finko

Pēc 2019. gada 30. novembra datiem Finko grupas zīmoli aizdevumos ir izsnieguši kopumā vairāk nekā 577 miljonus eiro. Uzņēmums piedzīvo nepārtrauktu izaugsmi tā pamattirgos un vienlaikus izvērtē iespējas ieiet jaunos tirgos. Finko ir vairāk nekā 1,5 miljoni reģistrēto klientu, un uzņēmums kopš tā izveidošanas ir apstrādājis 12,8 miljonus aizdevumu pieteikumu.

Tanī pat laikā Finko strādā pie jaunu zīmolu ieviešanas esošajos tirgos, un drīzumā piedāvās iespējas investēt jaunos Finko grupas izsniegtos aizdevumos. Daži no Finko un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner