Finko Armenia rozpoczyna kampanię zwrotu części środków (cashback) w wysokości 2% dla Forward Flow

Dziś mamy przyjemność ogłosić kilka dobrych wiadomości dla wszystkich inwestorów Mintos – armeńska firma pożyczkowa Varks, która jest częścią Grupy Finko (ratingową Mintos B+), oferuje teraz możliwość zarobienia premii w wysokości 2% z tytułu Forward Flow. 

Ta specjalna oferta jest ograniczona czasowo, obowiązuje tylko przez dwa tygodnie od 16 do 29 marca 2020 roku – nie przegap więc tej okazji!

Możesz uzyskać zwrot części środków w wysokości 2%, gdy zainwestujesz w oferowany przez firmę Varks produkt Forward Flow w euro (EUR). Kwalifikują się tylko inwestycje dokonane na rynku pierwotnym Mintos (ręcznie lub za pośrednictwem Auto Invest). Minimalna kwota inwestycji wynosi 50 EUR. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji. Zwrot części środków zostanie przekazany na Twoje konto Mintos w terminie 7 dni roboczych po dokonaniu inwestycji.

Kwalifikują się jedynie inwestycje dokonywane na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner