Finko i Sun Finance przedłużają swoje świąteczne kampanie cashback

Przegapiłeś okazję do uzyskania 0,5% zwrotu z zainwestowanej kwoty? Teraz masz kolejną szansę – kampania cashback Finko i Sun Finance została przedłużona do 10 stycznia!


Mamy dzisiaj przyjemność ogłosić dwie świąteczne kampanie dotyczące zwrotu części środków – jedną przygotowaną przez firmę Finko, a drugą przez firmę Sun Finance. Firmy Finko i Sun Finance oferują teraz możliwość zarobienia 0,5% w postaci zwrotu części środków (cashback) w odniesieniu do wszystkich pożyczek.

Aby otrzymać zwrot części środków, należy zapisać się do tej kampanii i dokonać inwestycji w pożyczki firm Finko i Sun Finance na rynku pierwotnym.

Zapisz się teraz

O firmie Finko
Finko jest globalną firmą finansową, której marki funkcjonują w Armenii, Mołdawii, na Ukrainie, w Rosji i Gruzji. Od listopada 2019 roku wszystkie pożyczki udzielane przez marki firmy (Varks, Sebo, Dinero, Metrokredit i Lendo) są udostępniane na Mintos pod marką Finko (czytaj więcej). Firma Finko ma ponad 1,5 mln zarejestrowanych klientów, a od momentu jej założenia, obsłużyła 12,8 mln wniosków pożyczkowych. Na dzień 30 listopada 2019 roku, firma Finko udzieliła pożyczek o wartości ponad 577 mln EUR w ramach wszystkich swoich marek. Firma stale rozwija się na swoich głównych rynkach, jednocześnie badając możliwości wejścia na nowe rynki. Niektórzy spośród inwestorów kapitałowych Finko i Mintos, pokrywają się.

O firmie Sun Finance
Udostępniane na Mintos marki firmy Sun Finance funkcjonują na Łotwie, w Polsce, Danii, Kazachstanie i Meksyku. Od 2019 roku, wszystkie pożyczki udzielane przez marki firmy (Bino, Kuki.pl, Simbo, Tengo i Dineria) są udostępniane na Mintos pod marką Sun Finance (czytaj więcej). Firma Sun Finance ma ponad 2,5 miliona zarejestrowanych klientów i od początku działalności otrzymała ponad 5,4 miliona wniosków pożyczkowych. Do tej pory firma udzieliła pożyczek o wartości ponad 425 mln EUR w ramach wszystkich swoich marek i stale rozwija się na swoich głównych rynkach, a także rozważa strategiczne możliwości wejścia na nowe rynki. Niektórzy spośród inwestorów kapitałowych Sun Finance i Mintos pokrywają się.

Niniejsza oferta jest ograniczona czasowo, od dnia 2 stycznia 2020 roku, od godziny 16:00 (czasu UTC + 2) do końca 10 stycznia 2020 roku, do godziny 23:59 (czasu UTC + 2). Wyłącznie inwestycje dokonane na rynku pierwotnym Mennic S.A. kwalifikują się do zwrotu gotówki. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz być zapisany do kampanii. Nie kwalifikują się inwestycje dokonane przed zapisami. Cashback zostanie przelany na Twoje konto w Mintos w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia kampanii. Zobacz pełne warunki.

Życzymy Ci radosnych świąt i wspaniałego startu w nowy rok!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner