Finko przedłuża kampanię zwrotu gotówki przez ukraińskiego pożyczkodawcę!

Czy przegapiłeś okazję do uzyskania 0,5% zwrotu pieniędzy? Teraz jest jeszcze jedna szansa – Finko przedłuża swoją kampanię zwrotu gotówki na Ukrainie (Dinero i Ukrpozyka) do 23 lutego! Pamiętaj, że jeśli wcześniej zapisałeś się do tej kampanii i chcesz ponownie wziąć udział, musisz zarejestrować się jeszcze raz.


Dziś mamy przyjemność ogłosić dobrą wiadomość dla wszystkich inwestorów Mintos – dwie ukraińskie firmy pożyczkowe Dinero i Ukrpozyka (będące częścią grupy Finko) oferują obecnie możliwość zarobienia dodatkowej premii z tytułu Twojej inwestycji w ramach wspólnej kampanii zwrotu części środków (cashback).

Dinero i Ukrpozyka oferują pożyczki krótkoterminowe z terminem zapadalności do 30 dni. Dlatego też inwestorzy skorzystają z jednej z najwyższych stóp zwrotu, jakie można obecnie osiągnąć na rynku Mintos.

Warunki kampanii cashback dwóch firm pożyczkowych są identyczne. Inwestorzy mogą uzyskać zwrot części środków w wysokości 0,5%, inwestując w pożyczki tych firm udostępniane w euro (EUR). Kwalifikują się tylko inwestycje dokonane na rynku pierwotnym Mintos (ręcznie lub poprzez Auto Invest). Minimalna kwota inwestycji wynosi 10 EUR. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji. Zwrot części środków zostanie przekazany na Twoje konto Mintos w terminie 7 dni roboczych od dokonania inwestycji.

Ta specjalna oferta jest ograniczona czasowo, obowiązuje od 19 do 23 lutego br., tak więc nie przegap tej okazji!

O grupie Finko:

Finko jest globalną firmą finansową, której marki funkcjonują w Armenii, Mołdawii, na Ukrainie, w Rosji i Gruzji. Od grudzieńa 2019 roku wszystkie pożyczki udzielane przez marki firmy (Varks, Sebo, Dinero, Metrokredit i Lendo) są udostępniane na Mintos pod marką Finko. Firma Finko ma ponad 1,5 mln zarejestrowanych klientów, a od momentu jej założenia, obsłużyła 12,8 mln wniosków pożyczkowych. Na dzień 30 listopada 2019 roku, firma Finko udzieliła pożyczek o wartości ponad 577 mln EUR w ramach wszystkich swoich marek. Firma stale rozwija się na swoich głównych rynkach, jednocześnie badając możliwości wejścia na nowe rynki. Niektórzy spośród inwestorów kapitałowych Finko i Mintos, pokrywają się.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner