Finko prodlužuje cashback kampaň u svých ukrajinských poskytovatelů úvěrů!

Propásli jste možnost získat 0,5% cashback? Máte druhou šanci – Finko tuto cashback kampaň u svých ukrajinských poskytovatelů úvěrů (Dinero a Ukrpozyka) prodlužuje až do 23. února! Chcete se znovu zúčastnit, musíte se znovu zaregistrovat.


Dnes Vám s potěšením přínášíme dobré zprávy pro všechny investory Mintos: Dva ukrajinští poskytovatelé úvěrů (členové skupiny Finko) Vám nově nabízejí možnost získat extra bonus z investic ve společné cashback kampani – Dinero a Ukrpozyka.

Společnosti Dinero a Ukrpozyka nabízejí krátkodobé úvěry s dobou splácení až 30 dní. Investoři se tedy mohou těšit z jedné z nejvyšších návratností, jaké je na tržišti Mintos v tuto chvíli možno dosáhnout.

Podmínky cashback kampaní obou poskytovatelů úvěrů jsou totožné a 0,5% cashback můžete získat při investování do jejich úvěrů vedených v eurech (EUR). Počítají se pouze investice provedené na Primárním trhu Mintos (manuálně nebo pomocí nástroje Auto Invest) a minimální výše investice je 10 EUR. K získání cashbacku je třeba se do kampaně zapojit před provedením investice. Cashback bude na Váš účet Mintos připsán do 7 pracovních dní od provedení investice.

Tato speciální nabídka je platná pouze po omezenou dobu, a to od 19. února do 23. února letošního roku, nenechte si ji tedy ujít!

O skupině Finko:

Finko je globální finanční společnosti s pobočkami působícími v Arménii, Gruzii, Moldavsku, Rusku a na Ukrajině. Od prosinecu 2019 jsou všechny úvěry poskytované jednotlivými pobočkami společnosti (Varks, Lendo, Sebo, Metrokredit a Dinero) na Mintosu vedeny pod skupinovou značkou Finko. Společnost Finko má více než 1,5 milionu registrovaných zákazníků a od svého založení již zpracovala 12,8 milionu žádostí o úvěr. K 30. listopadu 2019 činil celkový objem úvěrů poskytnutých napříč všemi pobočkami společnosti více než 577 milionů €. Společnost neustále roste na svých domácích trzích a zároveň prověřuje možnosti vstupu na trhy nové. Někteří kapitáloví investoři společnosti Finko jsou zároveň kapitálovými investory Mintosu.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner