Finko un Sun FInance pagarina svētku naudas atmaksas akciju

Vai palaidi garām iespēju saņemt 0,5% naudas atmaksu? Tagad tiek dota vēl viena iespēja – Finko un Sun Finance naudas atmaksas akcija ir pagarināta līdz 10. janvārim!


Ar prieku informējam par divām svētku naudas atmaksas akcijām: vienu piedāvā Finko, bet otru – Sun Finance! Abi uzņēmumi Tev dod iespēju saņemt 0,5% naudas atmaksu par visiem aizdevumiem.

Lai saņemtu naudas atmaksu, Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā un jāinvestē pirmreizējā tirgū izvietotos Finko un Sun Finance aizdevumos.

Piedalīties akcijā

Par Finko
Finko ir globāls finanšu uzņēmums ar zīmoliem, kuri darbojas Armēnijā, Moldovā, Ukrainā, Krievijā un Gruzijā. No 2019. gada novembra visi uzņēmuma zīmolu (Varks, Sebo, Dinero, Metrokredit un Lendo) izsniegtie aizdevumi Mintos tiek izvietoti zem Finko zīmola (vairāk informācijas). Finko ir vairāk nekā 1,5 miljoni reģistrēto klientu, un, kopš uzņēmuma izveides, tas ir apstrādājis 12,8 miljonus aizdevumu pieteikumu. Saskaņā ar 2019. gada 30. novembra datiem visi Finko zīmoli kopumā ir izsnieguši aizdevumus vairāk nekā 577 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums nepārtraukti aug tā pamattirgos, vienlaikus nemitīgi izskatot iespējas ieiet jaunos tirgos. Daži no Finko un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Par Sun Finance
Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami Sun Finance zīmoli, kas darbojas Latvijā, Polijā, Dānijā, Kazahstānā un Meksikā. No 2019. gada novembra visi uzņēmuma zīmolu (Bino, Kuki.pl, Simbo, Tengo un Dineria) izsniegtie aizdevumi Mintos tiek izvietoti zem Sun Finance zīmola (vairāk informācijas). Sun Finance ir vairāk nekā 2,5 miljoni reģistrēto klientu, un, kopš uzņēmuma izveides, tas ir saņēmis vairāk nekā 5,4 miljonus aizdevumu pieteikumu. Līdz šim uzņēmums, izmantojot visus zīmolus, aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 425 miljonus eiro, un tas nepārtraukti aug savos pamattirgos, kā arī apsver stratēģiskas iespējas apgūt jaunus tirgus. Daži no Sun Finance un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Šis piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku periodu no 2020. gada 2. janvāra plkst. 16:00 (UTC+2) līdz 2020. gada 10. janvāra plkst. 23:59 (UTC+2). Naudas atmaksu var saņemt tikai par investīcijām, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū. Lai saņemtu naudas atmaksu, Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā. Pirms pieteikšanās veiktās investīcijas netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota Tavam Mintos kontam trīs darba dienu laikā pēc akcijas noslēgšanās. Apskati visus noteikumus.

Novēlam priecīgus svētkus un lielisku jaunā gada aizsākumu!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner