Naudas atmaksas kampaņa Finko grupas aizdevējiem no Ukrainas tiek pagarināta!

Vai nokavēji iespēju nopelnīt 0.5% atmaksas bonusu? Tagad ir vēl viena iespēja – Finko pagarina Ukrainas aizdevēju Dinero un Ukrpozyka naudas atmaksas kampaņu līdz 23. februārim!

Lūdzam ņemt vērā, ja kampaņai biji pieteicies jau iepriekš un vēlies piedalīties no jauna, Tev jāpiesakās naudas atmaksas akcijai atkārtoti.


Lieliskas ziņas ikvienam Mintos investoram – divi Ukrainas aizdevumu izsniedzēji (Finko grupas uzņēmumi) Dinero un Ukrpozyka ir uzsākuši kopīgu naudas atmaksas akciju, kuras laikā Tu vari saņemt bonusu par investīcijām.

Dinero un Ukrpozyka piedāvā īstermiņa kredītus ar 30 dienas ilgu atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka investori var gūt vienu no lielākajām atdevēm, kas šobrīd ir pieejama Mintos aizdevumu tirgū.

Abu aizdevumu izsniedzēju naudas atmaksas akciju noteikumi ir vienādi, un Tu vari iegūt 0,5% naudas atmaksu, investējot to eiro (EUR) izvietotajos kredītos. Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (manuāli vai izmantojot Auto Invest). Minimālā investīcijas summa ir 10 EUR. Ja gribi saņemt naudas atmaksu, Tev pirms investīciju veikšanas ir jāpiesakās dalībai akcijā. Naudas atmaksa tiks pievienota Tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas.

Šis īpašais piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku no šī gada 19. līdz 23. februārim, tāpēc nepalaid to garām!

Par Finko grupu:

Finko ir globāls finanšu uzņēmums ar zīmoliem, kuri darbojas Armēnijā, Moldovā, Ukrainā, Krievijā un Gruzijā. No 2019. gada decembra visi uzņēmuma zīmolu (Varks, Sebo, Dinero, Ukrpozyka, Metrokredit un Lendo) izsniegtie aizdevumi Mintos tiek izvietoti zem Finko zīmola. Finko ir vairāk nekā 1,5 miljoni reģistrēto klientu, un, kopš uzņēmuma izveides, tas ir apstrādājis 12,8 miljonus aizdevumu pieteikumu. Saskaņā ar 2019. gada 30. novembra datiem visi Finko zīmoli kopumā ir izsnieguši aizdevumus vairāk nekā 577 miljonu eiro apmērā. Uzņēmums nepārtraukti aug tā pamattirgos, vienlaikus nemitīgi izskatot iespējas ieiet jaunos tirgos. Daži no Finko un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner