Firma Tengo.kz z Kazachstanu udzielająca krótkoterminowych pożyczek online dołącza do platformy Mintos!

Mamy wspaniałą wiadomość! Wejście firmy Tengo.kz na rynek Mintos i wprowadzenie oferty krótkoterminowych pożyczek udzielanych w Kazachstanie, daje jeszcze więcej możliwości inwestowania. Nie przegap tej znakomitej okazji do uzyskania rocznych stóp zwrotu netto do 12%, w przypadku inwestycji w pożyczki w euro (EUR) oraz do 19%, w przypadku inwestycji w pożyczki w tenge (KZT)!

Działająca wyłącznie online Tengo.kz jest jedną z najszybciej rozwijających się firm pożyczkowych w Kazachstanie, która oferuje krótkoterminowe pożyczki konsumenckie. Firma ta stosuje najnowocześniejsze technologie, umożliwiając w ten sposób natychmiastową identyfikację klienta biorącego pożyczkę i efektywną weryfikację jego wiarygodności kredytowej. Dzięki takiemu podejściu wykorzystującemu dostępne dane, firma Tengo.kz była w stanie, w stosunkowo krótkim czasie, zbudować sprawnie funkcjonujący portfel pożyczek.

Firma nieustannie inwestuje w swoje systemy IT, wykorzystując w tym zakresie najbardziej innowacyjną i nowoczesną technologię, dzięki czemu może udzielać szybkich i dogodnych krótkoterminowych pożyczek, które stanowią wyjątkową ofertę dla jej klientów. Celem Tengo.kz jest zbudowanie silnych, długoterminowych relacji z klientami poprzez nieustanne poszukiwanie najbardziej odpowiednich i wzajemnie korzystnych rozwiązań dla każdego klienta.

Od czasu powstania w 2017 roku do połowy października 2018 roku firma Tengo.kz udzieliła ponad 150 000 pożyczek o wartości 13,5 mln EUR. Na koniec września 2018 roku jej portfel udzielonych pożyczek netto wynosił ponad 4 mln EUR.

Na platformie Mintos Tengo.kz oferuje inwestorom udzielane w Kazachstanie krótkoterminowe pożyczki do wysokości 650 EUR i okresie spłaty do 30 dni.

Wszystkie pożyczki udostępniane przez Tengo.kz na platformie Mintos posiadają zabezpieczenie w postaci gwarancji  wykupu, która zostanie zrealizowana w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wyniesie 60 dni lub więcej. Aby powiązać swoje interesy z interesami inwestorów, spółka zachowuje 10-proc. udział w każdej pożyczce udostępnionej na platformie Mintos.

„Tengo.kz z wielką radością wchodzi na rynek Mintos, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować inwestorom sprawnie funkcjonujący portfel pożyczkowy. Biorąc pod uwagę nasze znakomite wyniki w zarządzaniu ryzykiem kredytowym i wyjątkową infrastrukturę IT,  współpraca z Mintos pozwoli wzmocnić naszą pozycję na rynku w Kazachstanie i zapewnić inwestorom stabilne stopy zwrotu” – mówi Witalij Niżegorodcew, Dyrektor Krajowy Tengo.kz.

Jest to znakomita okazja do dywersyfikacji Twojego portfela i inwestowania w pożyczki udostępniane przez Tengo.kz w EUR i KZT. Jeśli korzystasz z narzędzia Auto Invest odpowiednio dostosuj swoją strategię inwestycyjną i zacznij inwestować w udzielane przez Tengo.kz pożyczki. Nie zapomnij dokonać aktualizacji swoich ustawień!

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner