Fitch Ratings piešķir “B-” kredītreitingu ID Finance Spain eiroobligāciju emisijai

Viena no vadošajām starptautiskajām kredītreitingu aģentūrām Fitch Ratings ir piešķīrusi S.A.U ID Finance Spain “B-” reitingu savām 9,5% korporatīvajām obligācijām 2020/2023.

Boriss Batine, ID Finance izpilddirektors un līdzdibinātājs: “Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, kas ietekmē visu pasauli, ID Finance Spain ir saglabājusi savu spēcīgo rentabilitāti, turpināja augt un spēja piekļūt kapitāla tirgiem. Fitch “B-” reitings skaidri norāda, ka, neskatoties uz pašreizējo pasaules situāciju, ID Finance Spain darbība ir stabila un uzņēmuma finanšu rādītāji ir ilgtspējīgi. Tas nosaka jaunu pavērsienu Spānijas FinTech nozarē un stiprina 2020. gada septembrī kotēto obligāciju pievilcību Frankfurtes fondu biržas regulētajā tirgū (Vispārējais standarts). ”

Lasiet pilnu paziņojumu presei

Par ID Finance Spain

ID Finance Spain, kuras galvenā mītne atrodas Barselonā, tika dibināts 2015. gadā un ir tiešsaistes patēriņa aizdevumu nodrošinātājs, kura galvenā mērķauditorija ir klienti ar nepietiekamu banku pieeju Spānijā. Pašreizējais Mintos izvietoto ID Finance Spain aizdevumu apjoms ir 10,7 miljoni eiro. ID Finance Spain aizdevumos aktīvi darbojas 72 791 investors, un vidējā investīcija vienam ir EUR 147,71.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner