GetBucks ir atbildējis uz jūsu vebināra jautājumiem!

2018. gada aprīļa sākumā GetBucks piedalījās mūsu vebinārā, kurā uzņēmuma pārstāvji – MyBucks vadītājs Tims Nujs un korporatīvo finanšu vadītājs Fernando Oltra – atklāja dažas no jaunajām investīciju iespējām, ko uzņēmums piedāvās Mintos investoriem. To vidū ir aizraujošās ziņas, ka GetBucks aizdevumu tirgū piedāvās investīciju iespējas ASV dolāros! Ierobežotā laika dēļ daži jautājumi palika neatbildēti, taču tagad Tev ir iespēja apskatīt GetBucks sniegtās atbildes zemāk:

Kas notiks ar maniem atpirkšanas garantijas aizdevumiem, ja GetBucks bankrotēs?

Visi GetBucks kreditēšanas uzņēmumi ir MyBucks grupas meitasuzņēmumi, un grupa iesaistītos gadījumos, kad meitasuzņēmums saskartos ar problēmām, lai cik tas būtu maz ticami.

Mazo ekonomiku valūtas parasti ir nestabilākas nekā EUR vai USD. Kā tiek ņemts vērā valūtas risks?

Mēs Mintos izvietojam aizdevumus USD un EUR un nodrošinām, ka izsniegto aizdevumu procentu likmes marža sedz valūtas risku.

Kāda ir vidējā GetBucks piemērotā procentu likme aizdevumiem katrā valstī?

To diapazons ir ļoti plašs. Īstermiņa kredītiem tie var būt 10%-30% nedēļā vai mēnesī, jo ir jāņem vērā kredītu izsniegšanas izmaksas. Ilgtermiņa aizdevumi tās ir no aptuveni 30% gadā vietējā valūtā.

Vai uzņēmums ir nodrošināts pret valūtu tirgus risku?

Mēs esam daļēji nodrošināti. Ilgtermiņā mūsu stratēģija ir pēc iespējas vairāk izmantot vietējās valūtas finansējumu, lai nodrošinātu aktīvu un saistību balansu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner